پیام تسلیت خانواده مهدى کروبى به درگذشت حاج حسن محمدى

خانواده مهدی کروبی پیام تسلیتی را منتشر کرد.
به گزارش سحام، این پیام تسلیت در پی درگذشت حاج حسن محمدی از دوستان و یاران مهدی کروبی منتشر شده است.

By سحام, in اخبار on . Tagged width: ,

خانواده مهدی کروبی پیام تسلیتی را منتشر کرد.
به گزارش سحام، این پیام تسلیت در پی درگذشت حاج حسن محمدی از دوستان و یاران مهدی کروبی منتشر شده است.

متن این پیام تسلیت بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت دوست گرانقدرمان حاج حسن محمّدی از معتمدین خوشنام منطقه حکمت شمیران موجب تأثّر و تأسّف بسیار گردید. اعضای خاندان جلیل محمدّی همگی از دوستان خوب و ارزشمند خانواده ما در مسجد صاحب الامر بودند؛ مسجدی که پیش از انقلاب پایگاه مهمّی برای نیروهای انقلاب در شمال تهران محسوب می شد.
اعضای این خانواده جلیل القدر در روزهای سخت مبارزه تا پیروزی انقلاب پایدار و استوار در کنار عزیز در حصرمان قرار داشتند و پس از انقلاب بدون چشم داشتی صادقانه در کنار دیگر فرزندان عزیز این کشور در جبهه های جنگ قرار گرفتند و شهیدى تقدیم این سرزمین کردند که لازم است یادی از شهید سرافراز این خاندان، هادی محمّدی داشته باشیم.
مرحوم حاج حسن محمّدی دارای صفات ارزشمندی بود که آن صفات نشان از ایمان راستین اش داشت. او و دیگر اعضای این خانواده به ویژه مادر گرامی شان مرحومه مغفوره حاجیه خانم صغری محمّدی از دوستان خوب و ارزشمند خانواده ما بودند.
مرحوم حاج حسن محمّدی نه تنها در پیش از انقلاب در تشخیص راه موفّق بود بلکه پس از انقلاب همواره در کنار مردم قرار گرفت و تا پایان عمرش راه انقلاب را نه در قدرت بلکه در مردم می دانست.
این ضایعه را به خانواده گرامی آن مرحوم، برادرش حاج اکبر محمّدی و فرزندان ارجمندش آقایان اصغر، احمد، امیر و علی و صفیه خانم و دیگر بستگان محترم خاندان محمّدی تسلیت عرض می کنیم. از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده غفران و رحمت ألهى و برای بازماندگان ارجمندش صبر جمیل مسئلت می کنیم.

فاطمه کروبی، محمّد حسین، محمّد تقی، علی و یاسر کروبی