افرطیون خواستار بازداشت تاجزاده شدند

تعدادی از روزنامه نگاران و افراد وابسته به خبرگزاری های سپاه در حمله ای  هماهنگ به مصطفی تاجزاده خواستار برخورد با این عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت شده اند. تاجزاده اخیرا در پاسخ به نامه احمد توکلی از فساد نهادهای تحت امر رهبری انتقاد کرده است.

By Tehran 1388, in سر خط خبرها on . Tagged width:

تعدادی از روزنامه نگاران و افراد وابسته به خبرگزاری های سپاه در حمله ای  هماهنگ به مصطفی تاجزاده خواستار برخورد با این عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت شده اند.

تاجزاده اخیرا در پاسخ به نامه احمد توکلی از فساد نهادهای تحت امر رهبری انتقاد کرده است.

در همین راستا سید یاسر جبرائیلی در نامه ای به رئیس قوه قضاییه خواستار برخورد با آنچه که او “محکومین امنیتی فتنه ۸۸” نامیده شده است.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
حضرت آیت ‌الله آملی لاریجانی
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم
استحضار دارید که تعداد قابل توجهی از محکومان امنیتی فتنه ۸۸ اینک پس از سپری شدن دوره محکومیت خود، به عرصه سیاست بازگشته‌اند و در حال بازسازی ماشین براندازی هستند.
این جماعت، در کمال تعجب، ابایی هم ندارند که رسما و علنا خود را برانداز بخوانند.
این بازگشت به مسیر براندازی با وجود سابقه براندازی، نشان‌دهنده این است که مجرم متنبه نشده و حکم پیشین دستگاه قضایی، مانع تکرار جرم نشده است.
درباره مواردی از این دست، به نظر می‌رسد باید مسیر جرم برای مجرم بسته شود و ابزار جرم از او گرفته شود. بازگشت این جرثومه‌های فساد به عرصه سیاست، مانند بازگشت یک مدیر متخلف به پست مدیریتی خود پس از پایان دوره محکومیت و از سر گرفتن تخلف است؛ که این رویه با هیچ عقل و منطقی سازگار نیست.
حکایت براندازان ۸۸ و دستگاه قضایی، همان حکایت روزنامه‌های زنجیره‌ای این جریان فاسد است که مدتی بابت جرمی که مرتکب شده‌اند، توقیف می‌شوند، اما با رفع توقیف، مجددا منتشر می‌شوند و خیانت به کشور را از سر می‌گیرند.
از حضرتعالی تقاضا دارم با قاطعیت تمام و در اسرع وقت دستور فرمایید ضعف احکام صادر شده درباره محکومان فتنه ۸۸ به نحو احسن جبران شود.
ممنوعیت دائمی فعالیت‌های سیاسی-اجتماعی این افراد، کمترین خواسته مردم از شماست.
با احترام
سید یاسر جبرائیلی
بیست و هشتم اسفند نود و شش