پاسخ سایت سحام به هتاکی‌های سلسله‌وار خبرگزاری تسنیم به مهدی کروبی

پس از انتشار نامه تاریخی مهدی کروبی به رهبری در بهمن ماه سال جاری خبرگزاری تسنیم وابسته به شاخصه امنیتی سپاه در سلسله گزارش‌هایی به این نامه تاریخی پرداخته است. در همین ارتباط مطلبی خطاب به آقای کروبی به قلم معاونت دفتر حفظ و نشر آثار رهبری به نام مسعود رضایی منتشر شد.

By سحام, in سر خط خبرها on . Tagged width:


کروبی بیدی نیست که به این بادها بلرزد

پس از انتشار نامه تاریخی مهدی کروبی به رهبری در بهمن ماه سال جاری خبرگزاری تسنیم وابسته به شاخصه امنیتی سپاه در سلسله گزارش‌هایی به این نامه تاریخی پرداخته است. در همین ارتباط مطلبی خطاب به آقای کروبی به قلم معاونت دفتر حفظ و نشر آثار رهبری به نام مسعود رضایی منتشر شد. اگرچه اشکالات فراوان جدی و قابل بحث در محتوی مطالب منتشره وجود دارد اما سحام‌نیوز نفس تلاش این دفتر در جهت پاسخگویی نسبت به عملکرد رهبری را تحسین می‌کند.
این رسانه سپاه در همین ارتباط با تعداد زیادی از فعالان سیاسی و حوزوی شناخته شده در جهت نقد این نامه و حمایت از عملکرد آقای خامنه‌ای در سه دهه گذشته برقرار کرده است که با پاسخ منفی اکثر قریب به اتفاق آنان مواجه شده است. همین امر موجب شد که این رسانه هتاک سپاه به مصاحبه با چهره‌هایی نظیر سید حمید روحانی و شیخی که تنها افتخاراتش اجازه جمع‌آوری وجوهات از رهبر فعلی نظام است روی آورد.

سحام‌نیوز یادآور می‌شود که این رسانه از نقد نامه آقای کروبی با هر رویکردی استقبال می‌کند و آن را مفید می‌داند. اما اگر بنا باشد نهادهای نظامی و امنیتی برای هتاکی و تحریف وقایع تاریخی متوسل به چهره‌های شوند که در دوران مبارزه حتی سابقه یک‌روز بازداشت هم را در کارنامه خود ندارند و به واسطه نقطه ضعف‌های‌شان سخن هتاکانه آنان را بیان می‌کنند، آنگاه سحام‌نیوز آمادگی دارد برای نمونه سخنان قابل توجه وتوهین‌آمیز پیشین همین فرد را در دهه شصت و هفتاد علیه آقای خامنه‌ای منتشر کند.

در عین حال یادآور میشویم که اگر این رسانه امنیتی و عوامل پشت صحنه آن فکر می‌کنند با این روش توهین آمیز می‌توانند کروبی را وادار به سکوت کنند باید به آنان یادآور شد که آزموده را آزموده خطاست و کروبی بیدی نیست که به این بادهای لرزان بلرزد ودر مواضع و گفتارش مصمم تر خواهد شد

لازم به ذکر است که در این دو گزارش تنظیمی خبرگزاری سپاه علاوه بر هتاکی بی سابقه به مهدی کروبی، دروغ‌های متعددی در ارتباط با سوابق انقلابی، حوزوی و مدیریتی این چهره محصور بیان شده است.