پیام تسلیت خانواده مهدی کروبی به زهرا رهنورد

در پی درگذشت بانو احترام‌السادات نواب صفوى، مادر زهرا رهنورد؛ خانواده مهدی کروبی پیام تسلیتی را خطاب به این محصور جنبش سبز، منتشر کرد.

By سحام, in اخبار on . Tagged width: ,

در پی درگذشت بانو احترام‌السادات نواب صفوى، مادر زهرا رهنورد؛ خانواده مهدی کروبی پیام تسلیتی را خطاب به این محصور جنبش سبز، منتشر کرد.
به گزارش سحام، متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
خواهر گرامى سرکار خانم دکتر رهنورد

خبر درگذشت مادر گرامی‌تان بانو احترام‌السادات نواب صفوى در ایام سوگواری حضرت‌ فاطمه الزهرا (س) موجب تأسّف و تأثّر فراوان گردید. مادرى شاعر که در هفت سال گذشته شاهد محصور بودن فرزند اندیشمند و قرآن پژوهش بود.
متأسّفانه آن مادر عزیز به‌واسطه حبس و حصر ظالمانه و غیر قانونى در این سالها که بیش از هر زمان دیگر به حضور عاطفی و فیزیکی شما نیاز داشت از این حقّ بنیادین محروم گشت. او امّا می‌دانست و شما نیک می‌دانید که هزینه دفاع از حقوق مردم و تلاش در جهت اصلاح ساختار به انحراف رفته برای کسانی‌که که در این مسیر قدم می گذارند جز این نیست.

در بیابان گر به شوق کعبه، خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور.

آن مرحومه در حالی دارفانى را وداع گفت که ظلم ناشى از حصر فرزندش هنوز پابرجاست. این ضایعه را به جنابعالى، آقاى مهندس موسوى، مهندس کاظمی و دیگر بستگان محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت مى گوییم و از خداوند متعال براى آن مرحومه غفران الهى و براى شما و سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت مى‌کنیم.

خانواده مهدی کروبی