فاطمه کروبی: روز به روز شاهد از دست دادن سلامت آقای کروبی بوده و هستم

انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و فداکاری کم نظیر فرزندان کشور در هشت سال جنگ تحمیلی، نوید روزهای روشنی را داشت و هدف انقلاب عدالت، اتحاد و همدلی بود. اما امروز متاسفانه یاران صدیقین امام آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد دو هزار و سیصد روز در حصر ناعادلانه بلکه ظالمانه که شرعا هم مذموم است، از حقوق شهروندی محروم اند.

By Tehran 1388, in اخبار اخبار اصلی on . Tagged width: , ,

🔺فاطمه کروبی که این روزها در بیمارستان رجایی میزبان خیل عیادت‌کنندگان مهدی کروبی که موفق به دیدار با وی نمی‌شوند، شده در جمع ملاقات کنندگان و مراجعین در لابی بیمارستان گفت:

🔺انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و فداکاری کم نظیر فرزندان کشور در هشت سال جنگ تحمیلی، نوید روزهای روشنی را داشت و هدف انقلاب عدالت، اتحاد و همدلی بود. اما امروز متاسفانه یاران صدیقین امام آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد دو هزار و سیصد روز در حصر ناعادلانه بلکه ظالمانه که شرعا هم مذموم است، از حقوق شهروندی محروم اند.

🔺هر چه می گذرد، هیچ تغییری در وضعیت ایجاد نشده و یک سری سخت گیری ها نیز بیشتر شده است. جالب است که قوه قضاییه می گوید حصر به دستور شورای عالی امنیت صورت گرفته و آقای رییس جمهور که خودشان عهده دار ریاست شورای عالی امنیت را دارند نیز می گوید: چنین مصوبه ای نداریم. پناه بر خدا.

🔺ملت غیور و فهیم و آگاه و شخصیت های آزادی خواه که به دور از حب و بغض ها از وضعیت نگران کننده عزیزان دربند نگران اند و می گویند و می نویسند اما کجاست گوش شنوا؟

🔺من چه کنم با تصمیمات سلیقه ای ماموران امنیتی که در کنارمان به سر می برند و روز به روز شاهد از دست دادن سلامت آقای کروبی، آن معتمد امام، بوده و هستم.

🔺حال با توجه به وضعیت جسمی و سنی که در طول تو هفته و اندی دو انژیوگرافی انجام داده شده و او دچار مشکل قلبی گردیده است لحظه به لحظه به نگرانی ام افزوده می شود.

🔺گرچه این خسران برای مسئولین مهم نیست از شما عزیزانی که برای ملاقات با دشواری وارد بیمارستان شدید اعم از نمایندگان، دانشجویان و علاقمندان سپاسگزارم و از بیانیه دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی، نسبت به سلامت محصورین اظهار نگرانی کرده بودند تشکر می کنم.