حسین کروبی: اگر روحانی واضح گزاش دهد بالای ۲۰ میلیون رای می آورد

فرزند ارشد حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی درباره ی نوع سخن گفتن روحانی با مردم از تریبون های عمومی گفت: آقای روحانی و وزرای او در نوع ارائه ی گزارش فعالیت های خود به مردم ضعیف عمل کردند.

By Tehran 1388, in اخبار اخبار اصلی on . Tagged width: ,

فرزند ارشد حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی درباره ی نوع سخن گفتن روحانی با مردم از تریبون های عمومی گفت: آقای روحانی و وزرای او در نوع ارائه ی گزارش فعالیت های خود به مردم ضعیف عمل کردند.

«حسین کروبی» در حاشیه ی مراسم بزرگداشت پدر محسن امین زاده در گفت و گو با انصاف نیوز تصریح کرد: اگر روحانی وضعیت هشت ساله ی قبل از دولت را به صورت واضح بگویند که چه ویرانی تحویل گرفتند و گزارش فعالیت ها و بازسازی ها در طول این چهار ساله ی دولت خود را، چه از طریق تریبون های عمومی چه از طریق مناظرات به مردم بگوید، رای او در انتخابات آینده بالای بیست میلیون خواهد بود.

وی همچنین گفت: عملکرد آقای روحانی با تمام موانعی که در سر راه ایشان گذاشته شد در مجموع بالاتر از حد انتظار ی بود که ما داشتیم، البته گله هم داریم که در باره محصورین اقدامی صورت نگرفت و در این باره بسیار ضعیف عمل کردند.

کروبی در پاسخ به این پرسش آیا اصلاح طلبان برای حمایت از روحانی شرط می گذارند، گفت: شرط گذاشتن برای آقای روحانی کار بسیار اشتباهی است. می توانیم مطالبات خودمان را بگوییم اما در شرایطی نیستیم که شرط بگذاریم.