واکنش ترک‌همدانی به انتشار عکس سعید مرتضوی در راهپیمایی اربعین

انجام این اعمال از سوی کسی که دستش به اموال کارگران تامین اجتماعی آلوده است، می‌تواند موجب نگرانی و رنجش خاطر افکار شود.

وکیل کارگران شاکی در پرونده سازمان تامین اجتماعی با انتقاد از انتشار عکس سعید مرتضوی در راهپیمایی اربعین گفت: درصورتی که کسی بخواهد به مقدسات بی‌احترامی کند، لطمه بزرگی به دین اسلام وارد می‌کند.

مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به ادامه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی، اعلام کرد: هم‌اکنون در حال جمع‌آوری مدارک و اسناد لازم برای تهیه لایحه تجدیدنظرخواهی درمورد حکم صادر شده در پرونده تامین اجتماعی هستیم تا با ارائه این لایحه به دادگاه تجدیدنظرخواهی استان تهران مسیر پیگیری پرونده را ادامه دهیم.

او گفت: سازمان تامین اجتماعی هم‌اکنون درحال پیگیری پرونده است و بنده نیز به‌عنوان وکیل شکات پرونده را پیگیری می‌کنم.

این وکیل دادگستری همچنین در واکنش به انتشار عکس سعید مرتضوی در حال راهپیمایی اربعین امسال در شبکه‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: با دیدن این عکسها به نظر می رسد مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی اصرار دارد با خودنمایی برخی از امور را به انجام برساند.

ترک‌همدانی همچنین اضافه کرد: مرتضوی سال گذشته نیز پس از آن‌که برای پیاده‌روی اربعین به عراق سفر کرد،تصاویری از وی منتشر شد که این مساله منجر به اعتراض برخی از کارگران شاکی در پرونده سازمان تامین اجتماعی شد.
saeid-mortazavi-sahamnewsاو گفت: مشخص نیست هدف از انجام این کار چیست اما درصورتی که کسی بخواهد به مقدسات و مسائلی که مورد توجه و احترام مومنان و افراد مقید به شعائر مذهبی است، بی‌احترامی کند لطمه بزرگی به دین وارد می‌کند.

این وکیل دادگستری یادآور شد: انجام این اعمال ازسوی کسی که دستش به اموال کارگران بیمه‌شده سازمان تامین اجتماعی آلوده است، می‌تواند موجب نگرانی و رنجش خاطر افکار شود.

ترک‌همدانی تصریح کرد: به هر حال هرساله میلیون‌ها ایرانی در اربعین به زیارت کربلا می‌روند و دست به چنین اقدام‌هایی نمی‌زنند.

وی گفت: انتشار این عکسها موجبات ناراحتی کارگران را فراهم می‌کند.