تکذیب تفسیر خبرگزاری فارس

By سحام, in يادداشت ها on . Tagged width: ,

taollah-Mohajerani-saham-news
» سیدعطاالله مهاجرانی
خبرگزاری فارس ، در تفسیر و یا گمانه زنی خود، در خبری که روز ٢۵ شهریور منتشر کرده است، احتمال داده است که اینجانب به روایت خبر روزنامه تایمز اسرائیل در ماه جولای سال ٢٠١۵ برای شرکت در کنفرانسی به اسرائیل رفته ام. علاوه بر آن در تیتر خود مرا که موضوع گمانه زنی اش هستم. به عنوان عضو گروه ضد انقلاب معرفی کرده است.
نمی خواهم در باره این خبرگزاری که رسالت اصلی اش دروغ پردازی و جعل است، سخن را تطویل دهم. اینجانب نه هیچگاه به اسرائیل رفته ام و نه خواهم رفت. نه عضو اپوزیسیون نظام هستم و نه ضد انقلاب، حد اکثر منتقد برخی رفتار ها و دولت ها بوده ام و نیز رفتار برخی نهاد ها از جمله رفتار سیاسی و اقتصادی سپاه
مثلا باور دارم که بابک زنجانی نمیتوانسته است بدون همدستی و همداستانی سپاه به غارت أموال ملت ایران پردازد.
مگر احمدی نژاد که با مدیریت چند لإیه و پیچیده سپاه هشت سال بر کشور حاکم شد در نخستین جلسه محرمانه اش با نمایندگان مجلس در سال ١٣٨۴ نگفت: تمامی وزرا و استاندارانش را یا از سپاه و یا با مشورت سپاه انتخاب خواهد کرد و البته همان کار را کرد.
وقتی بابک زنجانی در جلسات محاکمه اش شروع کرد از سپاه و اطلاعات سپاه نام بردن، بلافاصله خبرگزاری فارس ماجرای دکل نفتی را أغاز کرد که اعترافات بابک زنجانی مکتوم بماند
نمی دانم این بار فارس می خواهد چه چیزی را مکتوم کند که در باره اینجانب به جعل خبر و گمانه زنی دست زده است.
از أنجا که نهاد سپاه زیر مجموعه مدیریت رهبری است و خبرگزاری فارس هم زیرمجموعه سپاه، آیا آیه الله خامنه ای مسئولیتی در این سنخ دروع پردازی ها و هتک حرمت ها ندارند؟
یک بار دکل نفتی را که مسئولان سابق سپاه با سند سازی بالا کشیده بودند خواستند به نام من و خانواده ام ثبت کنند که دروغشان افشا شد. این بار چه قصدی دارند؟
وآخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین