محمدتقی کروبی: مادرم به دلیل مشکل ریوی در بیمارستان بستری شده/ حال عمومی او خوب است

فرزند این رهبر محصور جنبش سبز با اشاره به نامه مهدی کروبی به رییس‌جمهور می‌گوید که هیچ واکنشی از سوی دولت در پاسخ نامه نداشته‌اند و همچنان هیچ کس پاسخگوی ادامه حصر نیست.

Fatemeh-Karroubi-sahamnewsفاطمه کروبی که از ۵ روز پیش به دلیل مشکلات ریوی در بیمارستان کسری بستری شده بود به زودی از این بیمارستان مرخص خواهد شد.

محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی در گفت‌وگو با کلمه، با بیان اینکه حال جسمی فاطمه کروبی خوب است، می‌گوید که خانم فاطمه کروبی از ۵ روز پیش به دلیل مشکلات ریوی در بیمارستان کسری بستری شده‌ است.

به گفته محمدتقی کروبی در حال حاضر نگرانی وضعیت جسمی مادرش را تهدید نمی‌کند و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

وی همچنین درباره وضعیت جسمی مهدی کروبی در حصر می‌گوید که اوضاع مانند قبل است و مشکل جدیدی به وجود نیامده و حال وی خوب است.

فرزند این رهبر محصور جنبش سبز با اشاره به نامه مهدی کروبی به رییس‌جمهور می‌گوید که هیچ واکنشی از سوی دولت در پاسخ نامه نداشته‌اند و همچنان هیچ کس پاسخگوی ادامه حصر نیست.

مهدی کروبی رییس محصور مجلس سوم و ششم فروردین ماه امسال پس از ۶۲ ماه سکوت خود را شکست و در نامه‌ای به حسن روحانی از وی خواست که دادگاه علنی تشکیل شود تا در آن مستند و مستدل آشکار کند که بی‌بصیرت و نانجیب کیست.

این همراه محصور مردم در جنبش سبز در نامه‌ی خود با تاکید بر این که نه طلب رفع حصر دارم و نه این کار را در اختیار شما می دانم، تصریح کرده بود که دادگاه علنی تشکیل شود تا ادله خود مبنی بر تقلب انتخابات ریاست جمهوری ۸۴ و مهندسی انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ و آنچه بر فرزندان این کشور در بازداشتگاه های قانونی و غیر قانونی گذشت را تشریح کند.

مهدی کروبی در انتهای این نامه با تاکید دوباره بر خواست خود برای برگزاری دادگاه علنی نوشته بود: تاکید می کنم حکم صادره از این محکمه را با جان و دل پذیرا هستم و بدون در نظر گرفتن حق تجدید نظر از آن استقبال می کنم، زیرا عالم محضر خداست و جانشین و خلیفه او در زمین مردم اند و چه داوری بهتر از خدا و مردم.

محمدتقی کروبی درباره اوضاع فعلی حصر به کلمه می‌گوید که حصر کما فی‌السابق ادامه دارد و هیچ تغییری در وضعیت پدرش ایجاد نشده، نه اوضاع بهتر شده و نه بدتر.

به گفته‌ی او ملاقات‌های اعضای خانواده نیز در محل حصر مانند گذشته برقرار است.