پیام تسلیت شورای هماهنگی راه سبز امید به آیت‌الله دستغیب

شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب، درگذشت همسر این مرجع آزاده مقیم شیراز را تسلیت گفت.

rahe-sabz-omid-sahamnews

شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب، درگذشت همسر این مرجع آزاده مقیم شیراز را تسلیت گفت.

به گزارش سایت کلمه،‌ طی روزهای گذشته خانواده میرحسین موسوی، خانواده مهدی کروبی، خانواده شهید بهشتی، آیت‌الله صانعی و آیت‌الله بیات زنجانی، سیدمحمد خاتمی، آیت‌الله هاشمی، محمدرضا عارف و حجت‌الاسلام احمد منتظری، حزب اتحاد ایران، جمعیت زنان نواندیش و … بسیاری از گروه‌ها و افراد در پیامی این ضایعه را به آیت‌الله دستغیب تسلیت گفتند.

در همین حال سکوت دولتی ها و برخی مدعیان اصلاح طلبی در قبال کسی که در این سال‌ها شجاعانه و حق‌طلبانه از محصوران و زندانیان سیاسی دفاع کرد و به نقض شرع و قانون اساسی از سوی حاکمیت اعتراض کرد و تاوانش رو هم با ردصلاحیت داد، قابل تامل است.

در متن پیام شورای هماهنگی راه سبز امید آمده است:

به‌نام خدا

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَ الأنفُسِ وَ الثَّمَرَاتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی دستغیب (دامت برکاته)

با سلام و احترام

درگذشت همسر مکرمه و بزرگوارتان، حاجیه خانم هوشیار را به جنابعالی تسلیت می‌گوییم. برای آن فقیده سعیده مغفرت و رحمت واسعه الهی، و برای حضرتعالی و بازماندگان از درگاه خداوند منان صبر و اجر آرزومندیم.

وجود آزاده و پربرکت جنابعالی برای ایران و ایرانیان مستدام، و جان صبور و زبان و قلم حقگوی شما برای جنبش سبز مردم ایران جاری، و از گزند بدخواهان مصون باد.

با تسلیت دوباره و صمیمانه

شورای هماهنگی راه سبز امید
۱۲ خردادماه ۱۳۹