پیام تسلیت خانواده مهدی کروبی به آیت‌الله دستغیب

«حریت و آزادگی» جنابعالی، «ایستادگی در مقابل ظلم»، «تقبیح تعدی به حقوق ملت»، «دفاع مستمر از مظلوم» و «تلاش برای اصلاح ساختار نظام» در راستای اهداف عالیه انقلاب اسلامی، هزینه‌ی سنگینی بر جنابعالی و یار و همراهتان تحمیل کرد.

fatemeh-mehdi-karroubiدر پی درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم هوشیار همسر گرامی آیت‌الله دستغیب، مرجع تقلید آزاده شیراز، خانواده مهدی کروبی از رهبران محصور جنبش سبز این مصیبت را تسلیت گفتند.

در پیام خانواده مهدی کروبی آمده است:

إنا لله و إنا إلیه راجعون
مرجع آزاده، حضرت آیت‌الله العظمی دستغیب

خبر درگذشت همسر گرامی‌تان مرحومه مغفوره حاجیه خانم هوشیار موجب تاثر و تاسف فراوان شد. آن عزیز سفر کرده در این سال‌ها در کنار حضرتعالی متحمل سختی‌های فراوانی گردید. «حریت و آزادگی» جنابعالی، «ایستادگی در مقابل ظلم»، «تقبیح تعدی به حقوق ملت»، «دفاع مستمر از مظلوم» و «تلاش برای اصلاح ساختار نظام» در راستای اهداف عالیه انقلاب اسلامی، هزینه‌ی سنگینی بر جنابعالی و یار و همراهتان تحمیل کرد.

از خداوند منان غفران و رحمت الهی برای آن مرحومه، صبری جمیل برای بازماندگان و طول عمری باعزت برای حضرتعالی مسئلت داریم. همچنین متعهدیم که مراتب تاسف و هم‌دردی عزیز در حصرمان از این ضایعه را به جنابعالی ابلاغ کنیم.

خانواده مهدی کروبی