خانواده‌های «بهشتی، موسوی و منتظری» درگذشت همسر آیت‌الله دستغیب را تسلیت گفتند

در پی درگذشت همسر آیت‌الله دستغیب، خانواده‌های شهید بهشتی، آیت‌‌الله منتظری و میرحسین موسوی این مصیبت را به مرجع آزاده شیراز تسلیت گفتند.

Alimohammad-Dastgheib-sahamnewsدر پی درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم هوشیار همسر گرامی آیت‌الله دستغیب، خانواده‌های شهید بهشتی، مرحوم آیت‌‌الله منتظری و میرحسین موسوی این مصیبت را به مرجع آزاده شیراز تسلیت گفتند.

در پیام خانواده میرحسین موسوی که توسط کلمه منتشر شده، آمده است:

حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب شیرازی دامت عزه

مصیبت فوت همسر مکرمه و مومنه‌تان را از طرف والدین محصورمان مهندس میرحسین موسوی و دکتر زهرا رهنورد و خودمان به شما که به طریق ائمه اطهار حق‌جویی و حق‌گویی را اختیار نموده‌اید، تسلیت می‌گوییم. از بارگاه ایزد منان برای بازماندگان اجر و صبر، برای آن بانوی مرحوم رحمت و غفران الهی و برای حضرتعالی عمری پربرکت توام با سلامتی خواستاریم.

پیام تسلیت بیت آیت‌الله منتظری به آیت‌الله سیدعلی‌محمد دستغیب

حجه‌الاسلام والمسلمین احمد منتظری و بیت آیت‌الله منتظری در پیامی به به آیت‌الله سیدعلی‌محمد دستغیب، درگذشت مادر این مرجع تقلید مقیم شیراز را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«إنا لله و إنا إلیه راجعون»

حضرت آیت الله العظمى آقاى حاج سید على محمد دستغیب

پس از سلام و تحیت؛ رحلت همسر گرامى جنابعالى را تسلیت عرض می کنم، و غفران و رضوان الهى را براى ایشان از خداى کریم و رحیم خواهانم.
به یقین همدلى و همراهى آن بانوى ارجمند با شما در مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومین و تحمل سختى هاى مبارزه، کارساز و تعیین کننده بوده و در اجر و ثواب آن شریک خواهد بود. «إنما یوفى الصابرون أجرهم بغیر حساب». صبر جمیل و توفیق بیشتر را در جهت خدمت به اسلام و مسلمین براى شما آرزومندم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.
بیت آیت الله العظمى منتظرى
احمد منتظرى
۱۳۹۵/۳/۸

پیام تسلیت خانواده شهید دکتر بهشتی به آیت‌الله العظمی دستغیب

خانواده شهید دکتر بهشتی نیز در پیامی درگذشت همسر مکرمه آیت‌الله العظمی دستغیب را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است:

محضر مبارک مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی دستغیب (دام ظله)
خبر درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم هوشیار همسر گرامی‌تان مایه تأسف و تأثر شد. از خدای مهربان علو درجات آن مرحومه که در تمامی مصائب و شدایدی که در راه احقاق حقوق مردم مظلوم این سرزمین متحمل شده‌اید یار و همراهتان بودند خواهانیم و برای جنابعالی عزت روزافزون و برای دیگر بازماندگان صبر و شکیبابی مسئلت داریم.

خانواده شهید آیت الله دکتر بهشتی