پیام تسلیت خانواده مهدی کروبی به عبدالفتاح سلطانی

خانواده مهدی کروبی٬ با صدور پیامی٬ ضمن انتقاد از کارشکنی مسئولین قضایی؛ درگذشت مادر عبدالفتاح سلطانی٬ را به وی تسلیت گفتند.
مسئولین قضایی با کارشکنی در روند اعطای مرخصی٬ به این وکیل حقوق بشری اجازه ندادند تا بتواند پیش از فوت مادر٬ بر بالای بستر وی حاضر شود و مادر وی در انتظار دیدار با فرزندش جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

soltani-abdolfatah-sahamnews

خانواده مهدی کروبی٬ با صدور پیامی٬ ضمن انتقاد از کارشکنی مسئولین قضایی؛ درگذشت مادر عبدالفتاح سلطانی را به وی تسلیت گفتند.
مسئولین قضایی با کارشکنی در روند اعطای مرخصی٬ به این وکیل حقوق بشری اجازه ندادند تا بتواند پیش از فوت مادر٬ بر بالای بستر وی حاضر شود و مادر وی در انتظار دیدار با فرزندش جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

عبدالفتاح سلطانی، عضو شورای عالی نظارت کانون مدافعان حقوق بشر و وکیل دادگستری که از شهریورماه ۱۳۹۰ در زندان به سر می‌برد، پیش‌ از این نیز در سال ۱۳۹۲ و در پی تشدید بیماری برای مدت ۴۱ روز در بیمارستان بستری شد که مقام‌های مسئول باوجود ناتمام ماندن دوره درمان، او را به زندان بازگرداندند.

به گزارش سحام٬ متن خانواده مهدی کروبی بدین شرح است:

جناب آقای عبدالفتاح سلطانی

در گذشت والده گرامی تان را به شما و دیگر بستگان آن عزیز سفر کرده تسلیت می گوئیم. جای بسی تاسف است که مسئولین قضایی با اهمال و کارشکنی امکان دیدار جنابعالی با آن عزیز را پیش ازتقدیم جان به جان آفرین فراهم نکردند. از خداوند منان برای آن مرحومه مغفوره آرامش ابدی در جوار رحمت الهی و برای جنابعالی و دیگر اعضای خانواده صبری جمیل مسئلت می کنیم.

خانواده مهدی کروبی
۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵