احمد جنتی: شیاطینی در کشور برابر رهبری اخلالگری می‌کنند

رئیس شورای نگهبان بابیان اینکه باید از مغزهای متفکر استفاده شود، اظهار کرد: برای افزایش تولید در کشور باید جلوی قاچاق گرفته شود.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

Ahmad-Jannati-saham-newsدبیر شورای نگهبان گفت: ما در دشمنی آمریکا و اسرائیل شکی نداریم ولی عده‌ای می‌خواهند به آنها اعتماد کنند که سواد سیاسی ندارند و جیره‌خوار آنها هستند.

به گزارش منابع خبری، احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در هفتمین سالگرد درگذشت آیت‌الله بهجت در مسجد ولیعصر فومن اظهار کرد: دشمنان خارجی به هیچ حدی از نوکری قانع نیستند و به همین دلیل است که دعواهایمان با رجال سیاسی این است که این موضوع باورشان نمی‌شود.

جنتی بابیان اینکه دشمن به هیچ‌چیزی قانع نیست، افزود: وقتی امتیازی به دشمن داده شد، آنها امتیازهای دیگری می‌خواهند و زیاده‌خواه هستند.

وی بابیان اینکه رهبری به اقتصاد مقاومتی تأکید دارند، گفت: دشمنان می‌خواهند که کشورهای اسلامی عبد خالص آنها باشند.

رئیس شورای نگهبان بابیان اینکه از وظایف ما دشمن‌شناسی است، تصریح کرد: رهبری مکرر می‌فرمایند آمریکا دشمن ما است، باید در برابر دشمن بایستیم و در برابر ولی امرمان اطاعت کنیم.

جنتی بابیان اینکه عده‌ای دشمن را دوست می‌پندارند، خاطرنشان کرد: ما در دشمنی آمریکا و اسرائیل شکی نداریم ولی عده‌ای می‌خواهند به آنها اعتماد کنند که سواد سیاسی ندارند و جیره‌خوار آنها هستند.

وی اظهار کرد: زیادی صحبت کردن با دشمنان و گذاشتن قول و قرار کار درستی نیست و خداوند به همه‌چیز آگاه است.

جنتی بابیان اینکه باید ایمانمان نسبت به خدا، پیامبر و امامان زیاد شود تا باور کنیم که تحت نظر هستیم، گفت: فرشتگان نگهبان اعمال ما را لحظه‌به‌لحظه می‌نویسند.

وی بابیان اینکه ملائکه از عالم ملکوت عکس‌برداری می‌کنند، تصریح کرد: ما خیلی غافل هستیم و باید بدانیم که ملائکه بر ما اشراف دارند.

جنتی بابیان اینکه باید گوشمان به رهبری باشد، اظهار کرد: کسی که در برابر دشمن ایستادگی کرده و دست دشمنان را از این کشور دورنگه داشته، وجود مبارک رهبر انقلاب است.

وی بابیان اینکه رهبری در جبهه‌های مختلف ایستاده و مقاومت می‌کند، افزود: ایشان از یمن، سوریه، بحرین و فلسطین حمایت می‌کند، اگر حمایت‌های ایشان نبود قطعاً این کشورها اکنون اشغال‌شده بود.

رئیس شورای نگهبان گفت: در درون کشور شیاطینی وجود دارند که در برابر مقام معظم رهبری اخلال‌گری می‌کنند و در برابر سخنان رهبر سخنی دیگر می‌گویند.

جنتی بابیان اینکه ولایت‌فقیه محوری برای ارکان جمهوری اسلامی، مجلس، دولت و قوه قضاییه است، تصریح کرد: رجال سیاسی نباید دشمن‌شاد کن شوند و به نفع‌شان کار کنند.

وی بابیان اینکه تأکید رهبر بر اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است، خاطرنشان کرد: اگر از منابع ایران استفاده کنیم فقیری در کشورمان نمی‌ماند.

رئیس شورای نگهبان بابیان اینکه باید از مغزهای متفکر استفاده شود، اظهار کرد: برای افزایش تولید در کشور باید جلوی قاچاق گرفته شود.

جنتی افزود: جاهلیت امروز اسرائیل و آمریکا است که می‌خواهند ما را از مسیر نورانی انبیا دور کنند که با گوش دادن به منویات رهبری می‌توانیم راه درست را تشخیص دهیم.

وی بابیان اینکه نظام ما باید حفظ شود، گفت: نظامی که این‌همه خون شهید در آن ریخته شده باید نگهداری شود تا خون‌شان پایمال نشود.