پرونده مینو خالقی به هیات عالی حل اختلاف قوا ارجاع شده است

مطهری هم‌چنین در پاسخ به سوالی درباره نائب رئیسی‌اش در مجلس آینده اظهار کرد: این مسأله بستگی به شرایط دارد.

Ali-Motahari-sahamnewsنماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ موضوع مینو خالقی به هیأت عالی حل اختلاف قوا ارجاع شده است.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در حاشیه نشست فراکسیون امید که از ظهر امروز در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشکل مینو خالقی منتخب سوم مردم اصفهان به هیأت عالی اختلاف قوا ارجاع شده است.

مطهری در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نتیجه این موضوع پیش از افتتاح مجلس دهم اعلام شود گفت: باید ببینیم نتیجه به کجا می‌رسد، نظر هیأت حل اختلاف مشورتی است و حکم قاطع نیست. در این زمینه راه استفسار قانون نیز وجود دارد و میتوان هر دو راه را به طور موازی رفت و حتی امکان طرح استفساریه در همین مجلس نیز وجود دارد.

مطهری هم‌چنین در پاسخ به سوالی درباره نائب رئیسی‌اش در مجلس آینده اظهار کرد: این مسأله بستگی به شرایط دارد.

وی هم‌چنین درباره حضور در جلسه فراکسیون امید و این‌که آیا جزئی از این فراکسیون به حساب می آید یا خیر؟ عنوان کرد: این آمدن یا نیامدن به معنای عضویت یا عدم عضویت نیست، فعلا که در این جلسه شرکت کردیم.

مطهری هم‌چنین درباره طرح برخی مباحث مبنی بر ناهماهنگی‌هایی که برای نشست اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به وجود آمده بود گفت:‌ در این زمینه ناهماهنگی‌هایی بود و هر دو گروه هم می‌گویند که اول ما اعلام کرده‌ایم، ما در جلسه صبح حضور داشتیم حالا هم که در این جلسه شرکت کردیم.