گوهر عشقی در بیمارستان بستری شد

عموی ستار بهشتی پیش‌تر در گفت‌وگو با «سحام» گفته‌، زمانی که از مسئولان، علّت مرگ ستار را جویا شدند گفته شد: خفه شوید، به شما ربطی ندارد.

Gohar-Eshghi-saham-newsمادر «سیدستار بهشتی»، کارگر جان باخته توسط پلیس فتای جمهوری اسلامی, به دلیل شدت فشارهای وارده روحی و حملات عصبی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش خبرنگار «سحام»، «گوهر عشقی» مادر «سیدستار بهشتی»، شب سه‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، بر اثر فشارهای عدیده روحی و روانی دچار حمله عصبی شدید گردید.

وی پس از این حمله عصبی، شبانه توسط دخترش به درمانگاه منتقل شد، اما به علت وخامت حال او، پزشکان معالج دستور بستری وی در بیمارستان را صادر کردند.

خانم عشقی بارها از فشار ناشی از حملات عصبی رنج برده و در بیمارستان بستری شده است.

وی پس از آن‌که دادگاه حکم عامل شکنجه و قتل پسرش را به «قتل غیر عمد» تغییر داد و برای این عامل رسمی قتل، حکم سه‌سال حبس، دو سال اقامت اجباری و ۷۴ ضربه شلاق را صادر نمود، از پیگیری پرونده فرزندش در «عدالت‌خانه» جمهوری اسلامی صرف‌نظر کرد.

خانم عشقی همواره در مجامع مختلف حضور یافته و اعلام نموده که در صورت تشکیل دادگاه «صالح و عادل»، پرونده شکنجه و قتل پسرش را به جریان خواهد انداخت.

بر اساس این گزارش، «گوهر عشقی» عصر امروز در بخش روان‌پزشکی بیمارستان رسول اکرم (ص) واقع در خیابان ستارخان، خیابان نیایش بستری شده و تحت «مراقبت ویژه» و درمان پزشکان معالج قرار گرفته است.

ستار بهشتی کارگر و وبلاگ‌نویس ایرانی بود که در تاریخ ۹ آبان‌ماه ۱۳۹۱ توسط پلیس فتا بازداشت گردید. او به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی از طریق فعالیت در شبکه‌ی اجتماعی فیس بوک» بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده بود. او در مدّت بازجویی به شدت از سوی پلیس فتا شکنجه و در حین شکنجه درگذشت و در گورستان رباط کریم (محل زندگی‌اش) به خاک سپرده شد.

بر اساس گزارش ثبت شده در روابط عمومی بهشت زهرای تهران، ستار بهشتی در ۱۳ آبان‌ماه ۱۳۹۱ فوت کرده‌است.

عموی ستار بهشتی پیش‌تر در گفت‌وگو با «سحام» گفته‌ است، زمانی که از مسئولان، علّت مرگ را جویا شدند به آن‌ها گفته شد: «خفه شوید و به شما ربطی ندارد.»