دیدار محتشمی‌پور با «یار دیرین» مهدی کروبی/ گفت‌وگو با فرزند مهدی طهماسبی

محتشمى پور: مهدى طهماسبى یار مورد اعتماد و یار سِرِّ مهدى کروبى بود و کروبى بیش از هر کس به طهماسبى اعتماد داشت.

Mohtashamipour-Tahmasebi-sahamnewsسحام- «مهدى طهماسبى» از فرزندان شاهد و از اعضاى موثر دفتر «مهدى کروبى» بیش از چهار سال است که به بیماری سرطان مبتلا شده و در حال حاضر وضعیت وى «بحرانى» اعلام گردیده است.

به همین منظور با فرزند وى، «خلیل طهماسبى» گفت‌وگوی کوتاهى داشتیم تا روند درمان پدرش را جویا شویم.

فرزند «مهدى طهماسبى» به خبرنگار «سحام» می‌گوید: چهار سال پیش یک‌باره درد در قسمت‌هاى مختلف بدن پدرم شروع شد، پس از چند بار تکرار این درد پدرم را براى معاینه پزشکى به بیمارستان بردم که تشخیص سرطان دادند و اعلام کردند متاسفانه سرطان پیشرفته است و کار چندانى نمی‌توان انجام داد. با این‌حال طبق نظر پزشکان درمان آغاز شد اما در حال حاضر پزشکان از درمان قطع امید کرده‌اند، وضعیت پدرم به طور مکرر نوسان دارد و تلاش پزشکان تا این لحظه مفید فایده نبوده است.

«خلیل طهماسبی» در پاسخ به سوال ما که خواستار توضیح درباره «احضارهای مکرر مهدى طهماسبى پس از انتخابات سال ۸۸ براى بازجویى» بودیم گفت: بله پدرم را چندین بار به دفتر نظارت و پیگیرى وزارت اطلاعات براى توضیحات احضار کردند، اما ایشان هرگز از محتواى جلسات چیزى نمى‌گفتند و وقتى با اصرار ما مواجه مى‌شدند فقط مى‌گفتند چند سوال داشتند.»

فرزند «مهدی طهماسبی» در ادامه افزود: لازم می‌دانم از طرف خود و خانواده طهماسبى، از سرکار خانم فاطمه کروبى و فرزندان عزیز حاج آقاى کروبى که در تمام مراحل همواره پیگیر وضعیت پدرم بودند، تشکر ویژه نمایم. هم‌چنین از همه عزیزانى که در این مدت ما را شرم‌سار محبت‌هاى خویش کردند و با تماس تلفنى یا پیام و یا به‌صورت حضورى جویاى وضعیت پدرم بودند، نهایت قدردانى را داشته باشم، از مردم عزیز نیز درخواست مى‌کنم تا ما را از دعاى خیر خود فراموش نکنند.»
Mohtashamipour-Tahmasebi-sahamnewsگفتنى است روز یک‌شنبه (۲۳ اسفند) على‌اکبر محتشمى‌پور و تنى دیگر از شخصیت‌های سیاسی به دیدار «مهدى طهماسبى» از یاران و اعضاى دفتر مهدى کروبى رفتند.

در ابتداى این دیدار «محتشمى‌پور» روند معالجات آقای طهماسبی را جویاى شد و براى وى آرزوی سلامتی کرد.

«محتشمى پور» در این دیدار اظهار داشت: مهدى طهماسبى یار مورد اعتماد و یار سِرِّ مهدى کروبى بود و مهدى کروبى بیش از هر کس به طهماسبى اعتماد داشت.

«مهدى طهماسبى» از اعضاى موثر و مورد اعتماد مهدى کروبى است که بیش از سى سال او را همراهى نموده است. وی پس از انتخابات مناقشه برانگیز سال ٨٨ تا آخرین لحظات در کنار «مهدی کروبی» ماند تا در نهایت مامورین امنیتى مانع دیدار وى با مهدى کروبى شدند.