تندروها خودروی یک کاندیدای اصلاح‌طلب را به آتش کشیدند

در بسیاری از محافل شهرستان شبستر نقل می‌شود که این عمل در این شهرستان انجام شده که نمازی این موضوع را تکذیب کرد.

masoud-namazi-sahamnewsیک کاندیدای اصلاح طلب حوزه شبستر گفت: جریان تندرو اتومبیل مرا با بنزین به آتش کشاندند.

مسعود نمازی در گفت‌وگو با ایلنا، اظهار داشت: جریان تندرو در شهرستان شبستر به منزل من حمله‌ور شده و با ریختن بنزین روی ماشین من، آن را به خاکستر تبدیل کرده‌اند.

او با بیان این‌که تندروها پس از به آتش کشیدن اتومبیل من، به منزل برادرم نیز حمله کرده و همسر برادرم را با چاقو تهدید کرده‌اند، ادامه داد: تندروها در توجیه چنین عمل وحشیانه‌ای گفتند این کار را انجام دادیم «تا شما باشید کاندیدا نشوید.»

نمازی افزود: در نظر سنجی‌های انجام گرفته در شهرستان شبستر آرای او، با اختلاف زیاد از آرای رقبا بالاتر بوده و این از ابتدای آغاز زمان تبلیغات دستمایه‌ای برای ایجاد اخلال در همایش‌ها و سخنرانی‌های من بوده است.

این کاندیدای اصلاح طلب حوزه شبستر با اشاره به به آتش کشیده شدن اتومبیل و تهدید یکی از اعضای خانواده‌اش گفت: این حرکت اخیر نشانه عجز رقباست.

انتشار خبر مربوط به آتش زدن خودرو یکی از نامزدهای انتخاباتی شهرستان در رسانه‌های کشور موجی از سوال را در ذهن‌ها ایجاد کرده است.

دکتر نمازی در پاسخ به سردبیر وب‌سایت گلشن راز در مورد آتش زدن خودرو شخصی‌اش گفت دو روز قبل چند نفر ناشناس با ورود به منزل شخصی پدرش‌اش در شهر تهران مقداری از طلاهای منزل را سرقت کرده و خودرو پدرش را در پارکینگ به آتش کشیدند.

در بسیاری از محافل شهرستان شبستر نقل می‌شود که این عمل در این شهرستان انجام شده که نمازی این موضوع را تکذیب کرد.
Attack-Masoud-Namazi-sahamnewsوی هم‌چنین در مورد شایعاتی که در زمینه انجام این عمل توسط هواداران برخی کاندیداها انجام شده را کاملا رد و بی اساس دانست و افزود: موضوع توسط مراجع قانونی در حال پیگیری می‌باشد.