عیسی سحرخیز دوباره راهی انفرادی شد

“عیسی سحرخیز”، روزنامه‌نگار مستقل و منتقد که از ۱۱ آبان امسال توسط اطلاعات سپاه دستگیر و تحت شدیدترین فشارها قرار گرفته بود، بار دیگر راهی زندان انفرادی شد. این روزنامه‌نگار منتقد که از بیماری‌های خطیر کلیوی و قلبی رنج می‌برد در ابتدا و در اعتراض به عدم رسیدگی به پرونده‌اش دست به اعتصاب غذای تر زد که با وساطت شماری از سیاسیون و مراجع به آن پایان داد.

By سحام, in اخبار اصلی سر خط خبرها on . Tagged width:

saharkhiz-sahamnews4
“عیسی سحرخیز”، روزنامه‌نگار مستقل و منتقد که از ۱۱ آبان امسال توسط اطلاعات سپاه دستگیر و تحت شدیدترین فشارها قرار گرفته بود، بار دیگر راهی زندان انفرادی شد.
به گزارش سحام٬‌ این روزنامه‌نگار منتقد که از بیماری‌های خطیر کلیوی و قلبی رنج می‌برد در ابتدا و در اعتراض به عدم رسیدگی به پرونده‌اش دست به اعتصاب غذای تر زد که با وساطت شماری از سیاسیون و مراجع به آن پایان داد.
زندانبانان مقارن با سالگرد پیروزی انقلاب از دادن دارو به وی امتناع کردند اما در عین حال قرآن، مسواک و عینک طبی را نیز از وی گرفتند.
پس از آن با اعلام وکیل ایشان، قرار شد که به پرونده‌ی وی در روز ۱۵ اسفند در شعبه‌ی ۲۸ و به ریاست قاضی مقیسه رسیدگی شود که آقای سحرخیز دست از اعتصاب غذا برداشت.
اما احتمال می‌رود فشار برای اعتراف‌گیری از این روزنامه‌نگار در بند دو الف سپاه همچنان ادامه داشته باشد چرا که وی پس از این مراحل دوباره به انفرادی منتقل شده و به همین دلیل اینبار، دست به اعتصاب غذای تر زده است.
سحرخیز اعلام کرده چنانچه جان سالم به در برد با اعتصاب غذا عازم دادگاه خواهد شد.