الله‌کرم: رأی مردم به اصول‌گرایان «فتنه‌های جدید» را رفع می‌کند!

ما چیزی به‌ نام جریان اعتدال نداریم و این دولت با انتخاب و انتصاب تعدادی از وزرا و ساکتین فتنه نشان داد که به اعتدال پایبند نیست.

Hosein-Allahkaram-sahamnewsرئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب‌الله درباره علاقه برخی مسئولان دولتی به ارائه لیستی با عنوان اعتدال در انتخابات گفت: ما چیزی به‌نام جریان اعتدال نداریم.

به گزارش «سحام»، حسین الله‌کرم رئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب‌الله که طی سال‌های گذشته نقش مهمی در جریانات تخریبی علیه آرای مردمی و دولت منتخب مردم را عهده‌دار بوده، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به مواضع برخی افراد و جریانات در آستانه انتخابات، گفت: «فتنه جدید» با چند کلیدواژه هم‌چون جوان‌گرایی در خبرگان، شورای رهبری، ثبت نام فله‌ای و موضع‌گیری برای ردصلاحیت‌ها شروع و با آگاه شدن مردم نسبت به این فتنه علنی شد که امیدوارم با رأی مردم به اصول‌گرایان این وضعیت مرتفع شود!

رئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب‌الله دلیل اعتراض‌ها به شورای نگهبان را کتمان ناکارآمدی عملکردشان و منحرف کردن اذهان عمومی دانست.

سخنان الله کرم در حالی بیان شده که اغلب معترضین به عملکرد جناحی و سلیقه‌ای شورای نگهبان، دارای مسئولیت‌های مهمی در ساختنار حاکمیت نیستند که بخواهند به قول وی، افکار عمومی را «منحرف» کنند.

الله‌کرم در پاسخ به سؤالی درباره امکان رأی آوردن برخی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش‌ِرو، گفت: در کشور ما به‌ دلیل وجود آزادی در ابعاد مختلف! امکان حضور این‌ افراد فراهم شده و ممکن است تعدادی از اصلاح‌طلبان هم به مجلس راه پیدا کنند. او درباره «ابعاد» آزادی‌های موجود در حاکمیت توضیحاتی را ارائه نکرده است.

وی درباره علاقه برخی مسئولان دولتی به ارائه لیستی با عنوان اعتدال در انتخابات، اظهار داشت: ما چیزی به‌ نام جریان اعتدال نداریم و این دولت با انتخاب و انتصاب تعدادی از وزرا و ساکتین فتنه نشان داد که به اعتدال پایبند نیست.

از حسین الله کرم به عنوان سرشاخه نیروهای تندرو و آنارشیست حزب‌الله در خیابان‌ها نام برده می‌شود. حدودا سه ماه قبل وی با تشکیل جلساتی در منزل خود پیش از اجرایی شدن «برجام» قصد داشت از نیروهایی که خود را «حزب‌الله» می‌خوانند، یارگیری کرده، از آن‌ها برای «آتش زدن» شعبه‌های احتمالی «مک دونالد» و «کی اف سی» در ایران استفاده کند که با اطلاع‌رسانی یک وب‌سایت خبری، وی توسط «حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران» احضار و پس از آن به بیمارستان منتقل شد.

دلیل اعزام وی به بیمارستان «اسپاسم عصبی» ناشی از درز خبر فعالیت‌های مخفیانه وی علیه دولت گزارش شده است.