در تجمع غیرقانونی بسیجیان در برابر وزارت نفت تعدادی از آن‌ها بازداشت شدند

حسب اطلاع «سحام»، ۲ نفر از هدایت کنندگان اصلی این تجمع به سازمان اطلاعات استان تهران تحویل و بقیه در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته‌اند.

oil-ministry-sahamnews
در پی اخطار پلیس اطلاعات و امنیت به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در مورد تجمع غیرقانونی امروز، عده‌ای از افراد که تحت هدایت قرارگاه عمار و بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق قرار داشتند، حوالی ساختمان مرکزی (ستادی) وزارت نفت بازداشت شدند.

حسب اطلاع خبرنگار «سحام»، ۲ نفر از هدایت کنندگان اصلی این تجمع به سازمان اطلاعات استان تهران تحویل و بقیه در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته‌اند.

بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار «سحام»، افرادی‌که در اختیار نیروی انتظامی (ناجا) هستند یا تا لحظه مخابره این خبر آزاد شده یا آزاد خواهند شد، اما ۲ نفر تحویل شده به سازمان اطلاعات استان تهران به اوین منتقل شده و در قرنطینه این زندان به سر می‌برند و باید منتظر صدور قرار قضایی باشند.

از سوی دیگر یک منبع خبری به خبرنگار «سحام» می‌گوید که دو عنصر اصلی هدایت کننده این تجمع «دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی» و یکی از «مسئولان بسیج دانشجویی» دانشگاه امام صادق (ع) و دانشگاه امیرکبیر است که این دو نفر برای تحقیقات تکمیلی و صدور قرار قضایی به قرنطینه زندان اوین منتقل شده‌اند.

تجمع امروز در حالی صورت گرفته که مسئولان وزارت کشور و استانداری تهران آن را غیرقانونی اعلام کرده بودند.