رضا کیانیان: از دهان‌هایی که فحش‌های رکیک خارج می‌شود اسامى مقدس هم خارج می‌شود!

موج محکومیت افکار عمومی و هنرمندان کشور نسبت به هتاکی صورت گرفته توسط جمعی از افراد موسوم به «حزب‌الله» در حال افزایش است.

kianian-Motamedarya-sahamnewsسحام- رضا کیانیان بازیگر صاحب نام سینمای ایران طی مطلبی ضمن محکوم کردن هتاکی‌های صورت گرفته به «فاطمه معتمدآریا» توسط جمعی از افرادی که توسط امام جمعه کاشان «حزب‌اللهی» خوانده شده‌اند، نوشته است:

تروریسم شاخ و دم ندارد، تروریسم یعنی نابود کردن آن‌چه دوست ندارند! تروریسم یعنی قانون را قبول نداشتن! تروریسم یعنی خودشان تصمیم بگیرند چه خوب است و چه بد! تروریسم یعنی این است و جز این نیست! تروریسم یعنی خودسری! تروریسم یعنی خود را تحمیل کردن به دیگران! تروریسم یعنی دیگران مهم نیستند! تروریسم یعنی همۀ دیگران نمی‌فهمند!

یعنی زور، قلدری، قمه کشی، هفت تیرکشی، نارنجک پرت کردن، منفجر کردن، حقوق دیگران را له و نابود کردن، بی‌ارزش شمردن حقوق فردی و جمعی، بی‌اعتباری قانون، بی‌اعتباری دولت، بی‌اعتباری نظم، نابودی آرامش، نابودی فهم و ادراک…

تروریسم با لمپنیسم دو قلو هستند! تروریسم یعنی همین چند مشت جوانی که در داعش جهان را تهدید می‌کنند و همین جوانانی که به سفارتخانه‌ها حمله می‌کنند، به‌ سخنرانی‌ها حمله می‌کنند. و همین چند نفری که به‌ سینمایی که فاطمه معتمدآریا در آن حرف مى‌زد، حمله کردند؛ که مجلس را به‌ هم ریختند؛ که شهر را به‌ هم ریختند؛ که به‌ بازیگری که این همه افتخار برای کشورش آورده توهین کردند و فحش‌های رکیک دادند!

از دهان‌هایی که فحش‌های رکیک خارج می‌شود اسامى مقدس هم خارج می‌شود!

موج محکومیت افکار عمومی و هنرمندان کشور نسبت به هتاکی و رفتارهای آنارشیستی توسط جمعی از افراد موسوم به «حزب‌الله» در حال افزایش است.

تاکنون مهدی امیر یوسفی (کارگردان)، پرویز پرستویی، مهناز افشار، محراب قاسم‌خانی، حسین زمان، رضا کیانیان و … در صفحات مجازی خود این حمله را به شدت محکوم کرده‌اند. علی کریمی فوتبالیست مشهور نیز با گذاشتن عکس و متنی در صفحه اینستاگرام‌اش، حمایت خود را از خانم معتمدآریا اعلام کرد.

به گزارش «سحام»، محراب قاسم خانی در صفحه مجازی خود با انتشار عکسی از فاطمه معتمدآریا نوشته است: «مهم نیست چند نفر تو را دوست ندارند، مهم این است که عده زیادی تو را دوست دارند.»

فاطمه معتمدآریا روز یکشنبه چهارم بهمن، برای شرکت در جلسه پرسش‌ و پاسخ فیلمی هنر و تجربه‌ای به نام «یحیی سکوت نکرد» در سینمای شهر کاشان، به این شهر سفر کرده بود که با بسیجیانی روبرو شد که نسبت به وی هتاکی و بی احترامی کرده و سالن محل برگزاری این برنامه را به آشوب کشیدند.

در پی این اتفاق عبدالنبی نمازی امام جمعه تندروی کاشان از قصد خود برای اعلام عزای عمومی در روز جمعه سخن گفت، این در حالی است که آقای نمازی نسبت به دزدی‌ها، اختلاس‌ها و بی کفایتی‌های هم‌صنفان و هم‌فکران خود تا کنون اعلام عزای عمومی نکرده است!