اکبر اعلمی از پیگیری «فساد» سه نماینده اصولگرا توسط علی لاریجانی خبر داد

قرار است پس از ۷ سال، مجلس به بخشی از بیت‌المال دست یابد. قیمت واقعی این دیزل ژنراتور در سال ۹۴ معادل ۵ میلیارد ریال بوده است.

Akbar-Alami-saham-news«اکبر اعلمی» نماینده اصلاح‌طلب مجالس ششم و هفتم و سیاست‌مدار منتقد که ۷ اردیبهشت‌ماه طی نامه‌ای به آملی لاریجانی درباره فساد مالی تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالبی را عنوان کرده بود، از بازگرداندن اموال بیت المال با دستور «علی لاریجانی» رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش «سحام»، اکبر اعلمی که مدت زیادی پیگیر فساد مالی سه نماینده اصولگرای مجلس «محسن کوهکن»، «طاهر آقا برزگر» و «ایرج ندیمی» بود و با انتشار اسنادی (این‌جا، این‌جا و این‌جا) نسبت به تضییع اموال بیت‌المال توسط این سه نماینده مجلس روشنگری کرده بود، از دستور «علی لاریجانی» برای بازگرداندن بخشی از اموال به بیت المال خبر داد.

آقای اعلمی در این باره نوشته است که پس از پیگیری‌های «یک غیرملتزم به اسلام» برای باز پس‌گیری اموال عمومی از «ملتزمین به اسلام» علی لاریجانی رئیس مجلس دستور داده که «هزینه این اقدامات باید دقیقا محاسبه و گرفته شود».
Akbar-Alami-sahamnewsگفتنی است «محسن کوهکن»، «ایرج ندیمی» و «طاهر آقابرزگر» سند ملک ۱۷۷۰۰ متری را که به نام ۳۵۸ شریک در ۹ طبقه و ۳۶۰ واحد ساخته شده، را به نام خود ثبت کرده و هم‌چنان از تودیع آن به مالکان اصلی خودداری می‌کنند.

بر اساس اظهارات آقای اعلمی ظاهرا قرار است پس از ۷ سال، مجلس شورای اسلامی به بخشی از قیمت این ژنراتور دست یابد.

قیمت واقعی دیزل ژنراتور مشابه در سال ۹۴، معادل ۵ میلیارد ریال بوده است.

اکبر اعلمی نماینده پیشین مردم تبریز به دلیل آن‌چه «عدم التزام به اسلام و ولایت فقیه» توسط شورای نگهبان خوانده شد، برای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی رد صلاحیت گردیده است.