به زودی؛ مستند کوتاه «مجلس خاص»

فیلم کامل «مجلس خاص» با همراه با فیلم‌های کمتر دیده شده‌ای از مجلس در سه دهه گذشته به زودی منتشر خواهد شد.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width:

Mehdi-karroubi-sahamnewsدرست در روزهای پایانی مجلس ششم به ریاست مهدی کروبی بود که صدای اعتراض وی و نمایندگان مجلس پیرامون حذف و رد صلاحیت بسیاری از نمایندگان همان مجلس و دیگر کاندیدها رساتر از دوران قبل بلند شد، اعتراضی که هم‌چنان ادامه دارد و هر کجا که صدایی با صدای حاکمیت تمامیت‌خواه زاویه‌ای دارد، در هر بزنگاه ممکنی از دایره تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی حذف می‌گردد.

به گزارش «سحام»، «مجلس خاص» نخستین بار از سوی مهدی کروبی به مجلس «از پیش مهندسی شده هفتم» لقب داده شده بود. مجلسی که در هر دوره‌ای به ظرفیت زمان و شرایط، بیت رهبری، سپاه پاسداران و شورای نگهبان در غیر مردمی‌تر کردن این نهاد مردمی، از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند. اقدامی که هر باره «تیغ‌»اش تعداد بیشتری از نزدیکان به جناح تمامیت‌خواه حاکم را مجروح می‌سازد.

https://www.youtube.com/watch?v=eDd-vfLgnnk
«نسرین ستوده، مهرانگیز کار، شیرین عبادی، تقی رحمانی، صدیقه وسمقی، احمد مدادی، رضا علیجانی، امیرحسین گنج بخش، رضا علوی، نوشابه امیری، سحر رضازاده، بیژن حکمت، حسین ترکاشوند، علی افشاری، مرتضی کاظمیان، روح الله زم، علی اصغر رمضان‌پور و مهدی فتاح پور» از «انتخابات آزاد» و «نظارت استصوابی» می‌گویند.

فیلم کامل «مجلس خاص» با بخش‌های کامل‌تری از گفته‌های افراد مذکور همراه با فیلم‌های کمتر دیده شده‌ای از مجلس در سه دهه گذشته به زودی منتشر خواهد شد.