فرمانده کل سپاه پاسداران: آزادی قدس نزدیک است

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود به توطئه‌های داخلی علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و مدعی شد: فتنه ۸۸! خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی و هدف آن هم نابودی انقلاب اسلامی بود که با هوشیاری و بصیرت ملت ایران به شکست کشیده شد.
فرمانده کل سپاه در حالی مدعی شده که اعتراضات مردمی با هدف براندازی جمهوری اسلامی صورت گرفته که به سخنان خود در همایش سرداران سپاه در بحبوحه سرکوب اعتراضات مردمی و اذعان به «مهندسی انتخابات» و «تقلب» اشاره‌ای نکرده است.

Mohamadali-jafari-saham-newsفرمانده کل سپاه اظهار کرد «هیچ ارتشی حتی ارتش آمریکا قادر به ایستادگی و مقاومت مقابل انقلاب اسلامی و ملت ایران نیست.»

به گزارش «سحام»، محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: از خدا می‌خواهیم اقدامات موثری در مقاومت اسلامی و امتداد آن داشته باشیم.

فرمانده کل سپاه همچنین با اظهار این‌که هر سال شاهد یک نصرت در جبهه‌های مختلف انقلاب اسلامی هستیم، گفت: ملت ما در دفاع مقدس هیچ ضعفی در مقابل دشمن از خود نشان نداد و در مقابل فشار دشمن تسلیم نشد تا دشمن از این نبرد نتیجه عکس بگیرد.

وی اضافه کرد: در جنگ تحمیلی بود که ریشه‌های انقلاب محکم و زمینه‌های صدور آن ایجاد شد.

جعفری یادآور شد: در همان مقطع، اسراییل غاصب به دنبال تصرف نیل تا فرات بود و بعد از قطعنامه ۵۹۸ بلافاصله به لبنان حمله کرد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مقاومت لبنان از انقلاب اسلامی الگو گرفت، افزود: چند سال بیشتر طول نکشید که با مقاومتی که در لبنان شکل گرفت، صهیونیستها جنوب لبنان را رها و عقب نشینی مفتضحانه‌ای کردند. برای همین بود که دشمنان کانون انقلاب اسلامی و ملت ایران را در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی هدف حملات مختلف قرار دادند اما نتیجه‌ای نگرفتند و این موضوع شکست‌هایی برای ایادی دشمن به دنبال داشت.

جعفری ادعا کرد: وقتی «شیطان بزرگ» دید نمی‌تواند کاری کند، دست به نقشه دیگری زد و حادثه ۱۱ سپتامبر را راه انداخت تا به کشورهای منطقه و بعد از آن به ایران حمله کند.

فرمانده کل سپاه با بیان این‌که آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد حاکمیت خودشان در عراق بودند، گفت: اما نتیجه برعکس شد و به جای صدام، حکومت طرفدار و همراه انقلاب اسلامی در عراق شکل گرفت، بنابراین توطئه‌های زیادی بزای از بین بردن این حکومت کردند اما عاقبت مجبور به ترک عراق شدند.

وی ادامه داد: ۶ سال طول کشید تا حلقه محاصره نظامی ایران را شکل دادند تا جمهوری اسلامی را بترسانند اما نتیجه نگرفتند و برای همین بر «توظئه‌های داخلی» متمرکز شدند.

جعفری ادعا کرد: هیچ ارتشی حتی ارتش امریکا قادر به ایستادگی و مقاومت در برابر نهضت انقلاب اسلامی نیست.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آنها سیاست‌های خبیث انگلیسی را پیش گرفتند و در داخل کشورهای اسلامی اختلاف افکنی کردند تا از ظرفیت‌های اسلامی علیه انقلاب اسلامی استفاده کنند.

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود به توطئه‌های داخلی علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و مدعی شد: فتنه ۸۸! خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی و هدف آن هم نابودی انقلاب اسلامی بود که با هوشیاری و بصیرت ملت ایران به شکست کشیده شد.

فرمانده کل سپاه در حالی مدعی شده که اعتراضات مردمی با هدف براندازی جمهوری اسلامی صورت گرفته که به سخنان خود در همایش سرداران سپاه در بحبوحه سرکوب اعتراضات مردمی و اذعان به «مهندسی انتخابات» و «تقلب» اشاره‌ای نکرده است. (این‌جا)

جعفری ادامه داد: وقتی داعش به عراق حمله کرد و معارضین در سوریه جنگ را شروع کردند، این اقدامات با هدف از بین بزدن نظام حاکم بر سوریه به جرم همراهی با انقلاب اسلامی و عدم سازش با امریکا و اسراییل و عربستان بود.

فرمانده کل سپاه ادعا کرد: دنیای استکبار چون می‌دانست در این نبرد شکست می‌خورد، از ظرفیت‌های داخلی استفاده کرد و جبهه النصره و داعش را در عراق و سوریه و لیبی و یمن به وجود آوردند تا با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

این در حالی است که اعتراضات مردم سوریه تنها اعتراضی مدنی به عملکرد بشار اسد بود که با سرکوب خونین حکومت اسد همراه شد و به هرج و مرج در این کشور انجامید.

وی با بیان این‌که در مقاومت مردم عراق و سوریه و لیبی دو دستاورد بزرگ داشتیم، تصریح کرد: یکی اینکه دل‌های مردم سوریه و عراق و لیبی و کشورهای مقاوم دیگر با انقلاب اسلامی یکی شد؛ اتفاقی که تا قبل از حمله داعش نیفتاده بود.

جعفری ادامه داد: امروز مردم سوریه معنقدند تنها کشوری که واقعا از آنها دفاع کرده ایران است و تنها راه نجات را هم مقاومت می‌دانند.

وی گفت: دستاورد دیگر این بود که یک نیروی عظیم بی انتهای مردمی مثل بسیج در عراق و سوریه و لیبی در برابر توطئه‌های درونی و بیرونی شکل گرفت که این برای بقای مقاومت و ایستادگی لازم است.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰۰ هزار نیروی مردمی سازمان یافته در این کشورها شکل گرفته و این همان نیرویی است که هیچ ارتشی حتی آمریکا و اسراییل هم نمی‌تواند با آن مقابله کند.

جعفری یادآور شد: این دستاوردها تا «آزادی فلسطین و قدس عزیز» ادامه دارد و این پیروزی‌ها نزدیک خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز غزه با این عرض و طول بسیار کمتر از تهران و تراکم جمعیتی زیادتر از تهران، مردمی غیور و مومن دارد که در برابر رژیم سفاک و تا بن دندان مسلح صهیونیست ایستاده‌اند.