نقدی: جان کری «غلط کرده» که تشکر کرده است

جان کری اگر بودجه داشت مسولیتش براندازی نظام جمهوری اسلامی بود و وقتی ما این را مطرح می‌کردیم برخی قبول نمی‌کردند.

Mohamadreza-Naghdi-saham-newsرئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سربازان امام زمان مثل «موش» گوش سربازان آمریکایی را گرفتند و گفتند این‌جا جای شما نیست، اما برخی رسانه‌های کشور معلوم نیست کجایی هستند پیام تشکر وزیر امور خارجه امریکا را تیتر کردند؛ باید گفت اصلا جان کری غلط کرده که تشکر کرده، اصلا سربازان‌شان غلط کردند که به خلیج فارس آمدند.

به گزارش «سحام»، محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یک خصوصیت مهم دنیا که حاصل انقلاب اسلامی است این است که امام قدرت ملت‌ها را در دنیا نشان داد و ثابت کرد که ملت‌ها می‌توانند برابر هر قدرتی در دنیا ولو با دستان خالی بایستند. امروز با انقلاب عظیم اسلامی شرایط دنیا کاملا عوض شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: باور غربی‌ها و نظام سلطه این شده که قدرت ملت‌ها را با قدرت رسانه کنترل کنند؛ البته فرمول آنها ناقص است چون قدرت خدا و ایمان را درک نکردند و روز به روز بر تعداد رسانه‌های‌شان افزودند. لذا لشکرهای عظیم رسانه گسترده شد و امروز بیش از ۹۵ درصد رسانه‌های عالم در دست خشن‌ترین دشمنان ملت‌های عالم است چون دیگر سلاح‌های‌شان کارساز نیست.

وی ادامه داد: رسانه امروز در دست قدرت‌های شیطانی است و هر روز به تعداد آنها افزود می‌شود؛ البته آنها اقدامات میدانی را هم به عنوان مکمل رسانه در دستور کار دارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: مهرماه آمریکا به یک بیمارستان در افغانستان حمله کرد اما اصلا رسانه‌ها به آن نپرداختند و یا همین روز گذشته سربازان امام زمان مثل «موش» گوش سربازان آمریکایی را گرفتند و گفتند این‌جا جای شما نیست، اما برخی رسانه‌های کشور معلوم نیست کجایی هستند، پیام تشکر وزیر امور خارجه امریکا را تیتر کردند؛ که باید گفت اصلا غلط کرده که تشکر کرده اصلا سربازان‌شان غلط کردند که به خلیج فارس آمدند.

نقدی بدون اشاره به سازماندهی نیروهای بسیجی شهرک شهید محلاتی تهران برای حمله به سفارت عربستان و حضور حجت‌الاسلام پاک نژاد (داماد صادق محصولی) در میان مهاجمین به سفارت عربستان در دروغی فاحش گفت: برای خشن جلوه دادن ملت ایران مزدوران سرویس‌های جاسوسی آمریکایی فعال می‌شوند و عناصری که سلطنت طلب هستند وارد دستگاه‌های نظام می‌شوند و «قتل‌های زنجیره‌ای» را راه می اندازند و بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به صورت برخی خانم‌ها «اسید» می‌پاشند که چهره حزب اللهی‌ها را بد جلوه دهند. روز دیگر با دست‌های پشت پرده برنامه‌ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه‌های ما را خراب کنند و گرنه ۱۰۰ نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟!!

وی با انتقاد از برخی اظهارات ادامه داد: در برخی رسانه‌ها شاهدیم تیتر می‌زنند که ایران باید رابطه‌اش را با جهان عرب قطع کند؛ بایستی امروز خیلی هوشیارانه عمل کرد چون حرکت عظم انقلاب ملت‌ها را به صحنه اورده حالا دشمنان می‌خواهند این قدرت را علیه خود ملت‌ها با تفرقه و جنگ و تکفیری‌ها به کار گیرند.

او با بیان اینکه امروز قدرت اصلی دشمن با استفاده از تزویر رسانه است که باور غلط در ملت‌ها ایجاد می‌کند، اضافه کرد: امروز در رقابت مسولان آمریکا برای انتخابات می‌گویند من زودتر پرونده ایران را پاره می‌کنم و با آن مقابله می‌کنم در حالی‌که قبلا در رقابت‌های‌شان می‌گفتند من زودتر با ایران تعامل و مذاکره می‌کنم این یعنی پس‌رفت وضعیت ما در عرصه بین المللی و کم کاری دیپلماسی عمومی ما در داخل آمریکا.

نقدی ادامه داد: کنگره امریکا انگار مسولیتش عوض شده و به جای قانون‌گذاری برای آمریکا شده موسسه قانون‌گذاری برای ایران و یازده قانون در انتظار تصویب در مورد ایران دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلاری آمریکا برای دخالت در امور داخلی ایران را، نشانه سیاست‌های خصمانه آمریکا دانست و ادامه داد: این بودجه در کشور ما صرف رسانه‌هایی می‌شود که تصویر آمریکا را زیبا جلوه می دهند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها با لباس‌های زیبا و یقه‌های بسته و کراوات زده در منطقه می آیند و دم از صلح و آرامش و دوستی می زنند در حالی که عامل همه این جنایت‌ها و درگیری‌ها خودشان هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادعا کرد: جان کری اگر بودجه داشت مسولیتش براندازی نظام جمهوری اسلامی بود و وقتی ما این را مطرح می‌کردیم برخی قبول نمی‌کردند.

نقدی در پایان خاطرنشان کرد: اوباما در نطق سالانه خودش گفت نتوانسته هیچ کاری برای اقتصاد امریکا کند ولی چرا این موضوع در رسانه‌های ما مطرح و تیتر نمی‌شود چون می‌خواهند ما باور کنیم که آمریکا می‌تواند اقتصاد ما را درست کند و این توهم که آب و نان ما را آمریکا تامین می‌کند، ایجاد شود.