استاد اخلاق دولت احمدی‌نژاد: اگر از ولی فقیه اطاعت نکنید باید از یک عده فاحشه اطاعت کنید!

«برخی به علت عدم اطاعت از ولی فقیه به دریوزگی افتاده‌اند. اگر از ولی فقیه اطاعت نکنید باید از یک عده فاحشه اطاعت کنید.»

Morteza-Aghatehrani-saham-newsمرتضی آقا تهرانی، از اعضای ارشد جبهه پایداری و استاد اخلاق دولت محمود احمدی نژاد، در سخرانی بعد از دعای ندبه در مدرسه معصومیه قم درباره حضورش در مجلس نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش «سحام»، وی در بخشی از سخنانش که در فضای مجازی منتشر شده، گفته است که «برخی به علت عدم اطاعت از ولی فقیه به دریوزگی افتاده‌اند. اگر از ولی فقیه اطاعت نکنید باید از یک عده فاحشه اطاعت کنید.»

آقاتهرانی افزود: آن آقایی (آیت‌الله محمود امجد) که در قضایای فتنه به رهبری و نظام توهین می‌کرد، حتی رفت مالزی پیش پسرش، حالا برگشته و خبرگان هم ثبت نام کرده است.

این عضو ارشد جبهه پایداری در بخش دیگری از سخنانش گفته «اولین باری که خواستم مجلس شورای اسلامی شرکت کنم رفتم پیش آیت‌الله بهجت که ما چه کنیم؟ ایشان مکتوبی برایم نوشتند: در ورود به مناصب عالی، دانی و متوسط اگر به گناه می افتی حرام است. در انتها هم نکته‌ای نوشتند، تلاش نکن اول باشی، همیشه دوم باش.»

وی در ادامه گفته که «آمدم پیش آیت الله مصباح ایشان گفتند: شما در انتخابات دوم می‌شوی. با این‌که من اولین بار بود که وارد عرصه سیاست به این شکل می شدم، نفر دوم شدم!»