عارف پس از ثبت نام در انتخابات مجلس: اجازه بدهیم حرف آخر را رای مردم بزنند

وظیفه رسانه ملی تشویق مردم است و برخوردهای یک سویه جواب نمی دهد. مردم ما بسیار باهوش و آگاه هستند.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

Mohammadreza-Aref-sahamnewsرئیس بنیاد امید ایرانیان تصریح کرد که باید اجازه داد تا حرف آخر در مورد تصمیم گیری‌های کشور را مردم در پای صندوق های رای بزنند.

به گزارش ایسنا مستقر در وزارت کشور محمدرضا عارف بعد از ثبت‌نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خوشحالم انتخابات جدید در سالی برگزار می‌شود که شعار سال همدلی و همزبانی است. خوشحالیم که این شعار در تقویت انسجام و وحدت ملی همه گروه های سیاسی کشور که برای پیشرفت و اعتلای آرمان های نظام حرکت می‌کنند قرار دارد.

وی ادامه داد: برگزاری انتخاباتی پرشور برای ما اهمیت دارد. دستاوردهای دولت تدبیر و امید و مسائل منطقه و نقش دولت ما در حل و فصل مشکلات منطقه ای همه ما را به دنبال انتخابات پرشور می کشاند. من می‌خواهم بگوییم که باید اجازه بدهیم حرف آخر را صندوق های رای بگویند نه تریبون‌ها.

عارف همچنین گفت:‌ بر اساس قانون اساسی با جدیت کار را دنبال می‌کنیم مهمترین رسالت همه رسانه ها تشویق مردم است به ویژه رسانه ملی که رسالت کل مردم را بر عهده دارد. رسانه ملی باید اجازه بدهد گروه های مختلف داخل نظام حرف بزنند این کار برای پیگیری راهبردها به ویژه خلق حماسه ای پرشور مثل حماسه سال ۹۲ واجب است.

رئیس بنیاد امید ایرانیان ادامه داد: آن چند درصدی که به هر دلیلی در انتخابات سال ۹۲ به صحنه نیامدند باید وارد صحنه انتخابات شوند. این هدف بسیار مهمتر از آن است که فردی در یک جریان سیاسی حضور داشته باشد و یا حضور نداشته باشد.

وی با اشاره به هفته وحدت گفت:‌ رمز پیروزی انقلاب ما وحدت بود. خوشحالم در آستانه هفته وحدت توانستم ثبت‌نام کنم و اگر این افتخار به من داده شود که خدمتگزار مردم باشم امیدواریم که خدمتگزار خوبی باشم.

وی تاکید کرد: وظیفه رسانه ملی تشویق مردم است و برخوردهای یک سویه جواب نمی دهد. مردم ما بسیار باهوش و آگاه هستند. توصیه ما این است که رسانه ملی به جای تریبون دادن به یک جریان خاص طرفدار همه جریان های سیاسی باشد.

عارف همچنین گفت: ما به حفظ آرامش اصرار داریم تلاش ما این است با آرامش انتخابات را دنبال کنیم و توصیه ما به دیگر جریان های سیاسی هم این است که با آرامش و در یک فضای آرام در انتخابات حضور داشته باشند.