در جلسه محرمانه منزل حسین الله کرم چه گذشت؟

انصار حزب‌الله با محوریت حسین الله‌کرم و فرزند وی در حال سازماندهی برای به آتش کشیدن شعبات رستوران‌های زنجیره‌ای آمریکایی در ایران هستند.

Hosein-Allahkaram-sahamnewsبنا بر برخی تصمیمات از سوی محافل خاص، قرار است گروه‌های موسوم به حزب‌الله با فرماندهی «حسین الله کرم» مجددا سازماندهی شده و اقدامات تخریبی علیه مردم و دولت را در آستانه دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری آغاز کنند.

به گزارش «سحام» پایگاه خبری آمدنیوز ضمن انتشار این مطلب نوشته است که روز سه شنبه ۲۱ مهرماه سال‌جاری جلسه‌ای با حضور افراد محدودی در منزل «حسین الله کرم» فرمانده نیروهای موسوم به «انصار حزب‌الله» برگزار گردید، بر اساس تصمیمات این ٬جلسه محرمانه٬ مقرر شد برخی افراد حاضر از جمله ٬فرزند٬ حسین الله کرم، وظیفه سازماندهی نیروهای موسوم به حزب‌الله برای ٬حمله٬ و ٬به آتش کشیدن٬ شعبات رستوران‌های زنجیره‌ای «مک دونالد» و «کی اف سی» در ایران را عهده‌دار شوند.

طبق اعلام خبرگزاری‌ها نمایندگی دو رستوران زنجیره‌ای «مک دونالد» و «کی اف سی» هم اکنون در ایران به ثبت رسیده و این دو کمپانی آمادگی پیدا کرده‌اند تا نسبت به افتتاح شعب خود در ایران اقدام نمایند.

روز گذشته آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر حکومت اسلامی در انتهای نامه خود به حسن روحانی رئیس‌جمهور با موضوع «شرایط اجرایی شدن برجام» یادآوری کرد: همان‌طور که در جلسات متعدّد به آن‌جناب و دیگر مسئولان دولتی یادآور شده و در جلسات عمومی به مردم عزیزمان گوشزد کرده‌ام، رفع تحریم‌ها هر چند از باب رفع ظلم و احقاق حقوق ملّت ایران کار لازمی است، لیکن گشایش اقتصادی و بهبود معیشت و رفع معضلات کنونی جز با جدّی گرفتن و پیگیری همه‌‌جانبه‌ی اقتصاد مقاومتی میسّر نخواهد شـد. امید است که مراقبت شود که این مقصود با جدّیّت تمام دنبال شود و به خصوص به تقویت تولید ملّی توجّه ویژه صورت گیرد و نیز مراقبت فرمایید که وضعیّت پس از برداشته شدن تحریم‌ها، به واردات بی‌رویّه نینجامد، و به خصوص از وارد کردن هرگونه مواد مصرفی از آمریکا جدّاً پرهیز شود.»

براساس اخبار دریافتی نیروهای موسوم به «انصار حزب‌الله» هم اکنون با محوریت «حسین الله کرم» و «فرزند وی» در حال سازماندهی و یارگیری برای حمله و به آتش کشیدن شعبات «رستوران‌های زنجیره‌ای آمریکایی در ایران» هستند.

کمپانی «کی اف سی» در دولت هاشمی رفسنجانی تلاش کرد تا در ایران شعبات خود را افتتاح کند، اما گروه «انصار حزب‌الله» با محوریت «الله کرم» و «ده نمکی» در آن زمان، تنها شعبه این رستوران را پیش از افتتاح به آتش کشیدند.

به نظر می‌رسد نیروهایی که «بسیجی و حزب‌اللهی» خوانده می‌شوند، پس از ناکامی برای جلوگیری از «توافق هسته‌ای ایران با غرب» و با هماهنگی و حمایت برخی محافل خاص و بیت رهبری، می‌خواهند شرایط اجتماعی را در دوران «پساتحریم» سخت‌تر کرده تا یادآور شوند «رهبر جمهوری اسلامی با آمریکا سازش می‌کند اما با مردم خود سازش نمی‌کند.»

 

یک منبع مطلع در تماس با خبرنگار «سحام»، تشکیل جلسه محرمانه در منزل آقای الله کرم و سازماندهی انصار حزب‌الله برای آتش زدن شعبات احتمالی رستوران‌های زنجیره‌ای آمریکایی در ایران را تایید کرد.