ششمین سالگرد درگذشت آیت الله منتظری در نجف آباد برگزار شد

مراسم ششمین سالگرد درگذشت آیت الله منتظری هم‌چنین بعد از ظهر امروز (شنبه) نیز قرار است در حسینیه اعظم نجف آباد برگزار شود.

Hoseinali-Montazeri-saham-newsمراسم یادبود ششمین سالگرد درگذشت آیت‌الله العظمی منتظری در شهرستان نجف آباد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که روز شنبه در مسجد بازار نجف آباد برگزار شد، امام جمعه و مسئولین این شهرستان، ائمه جماعات و اقشار مختلف مردم شهرستان‌های نجف آباد، خمینی شهر، اصفهان، قهدریجان و قم حضور داشتند.

این مراسم توسط شورای بازار نجف آباد در مسجد بازار این شهر برگزار شد.

در ابتدای برگزاری این مراسم، پس از قرائت قرآن و مداحی، حجت الاسلام احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری در سخنان کوتاهی از اقشار مختلف مردم و شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

هم‌چنین آیت الله سیدحسین موسوی تبریزی (دادستان انقلاب سابق تهران) در سخنانی پیرامون مبارزات سیاسی و انقلابی، فضائل اخلاقی و علمی این فقیه عالی‌قدر مطالبی بیان کرد.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهارکرد: مهم‌ترین برنامه در برگزاری انتخابات، اجرای قانون اساسی کشور است.

آیت الله موسوی تبریزی با اشاره به اصولی از قانون اساسی پیرامون برگزاری انتخابات، گفت: در مقابل قانون، همه از حقوق یکسان برخوردارند.

وی با اشاره به این‌که شورای نگهبان، نهادی نظارتی برای اجرای صحیح قانون اساسی کشور است، خواستار اعمال صحیح و یکسان قانون برای همه گروه‌های سیاسی در انتخابات شد.

مراسم ششمین سالگرد درگذشت آیت الله منتظری هم‌چنین بعد از ظهر امروز (شنبه) نیز قرار است در حسینیه اعظم نجف آباد برگزار شود.