فاطمه کروبی در دیدار با هادی خامنه ای: تلاش های امروز برای اصلاح همان مسیری است که به مردم وعده داده شده بود

در این دیدار همچنین سید هادی خامنه ای با یادآوری خدمات مهدی کروبی در بحث قانونگذاری در مجلس٬ از تداوم حصر ابراز گله و ناراحتی نمود و تاکید کرد که شرایط باید به گونه تغییر نماید که از وجود ایشان استفاده گردد و این خلاف عدل است که ایشان در حصر باشند و آنان که مسبب بحران برای جامعه بودند٬ آزاد.

fateme-karoubi-sahamnewsسید هادی خامنه ای٬ از اعضای ارشد جامعه روحانیون مبارز با فاطمه کروبی٬ همسر مهدی کروبی و نماینده سابق مجلس٬ دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سحام٬ سید هادی خامنه ای در ابتدای این دیدار جویای وضعیت جسمی و روحی آقای کروبی شد. در ادامه وی با یادآوری دوران مبارزه ایشان در پیش از انقلاب ۵۷ از نقش بارز وی در به نتیجه رسیدن آن انقلاب یاد کرد. در ادامه٬ این عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز٬ پیگیری٬ تلاش و نقش موثر مهدی کروبی به عنوان دبیرکل مجمع روحانیون مبارز در به صحنه آوردن آقای خاتمی در انتخابات ۱۳۷۶ که از اعضای آن مجمع بودند٬ را غیرقابل انکار دانست و آن رخ داد را نقطه عطفی در کشور خواند.
سید هادی خامنه ای تحقق ۲ خرداد را دستاورد وحدت اصلاحات خواند و حمایت مطلق آقای کروبی را یکی از عوامل اصلی این وحدت ذکر نمود.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در ادامه سخنان خود گفت که اگر در شرایط فعلی٬ اصلاح طلبان از انتخابات سال ۸۴ درس گرفته باشند و به وحدت مطلوبی دست یابند و همچنین شکافی میان اصلاحات ایجاد نگردد٬ علیرغم فشارها و مشکلات وارده و وجود شورای نگهبان٬ اصلاحات می تواند موفقیت خوبی را به دست آورد و سرنوشت مجلس آینده را تغییر دهد.

این نماینده ادوار مجلس٬ با یادآوری خدمات مهدی کروبی در بحث قانونگذاری در مجلس٬ از تداوم حصر ابراز گله و ناراحتی نمود و تاکید کرد که شرایط باید به گونه تغییر نماید که از وجود ایشان استفاده گردد و این خلاف عدل است که ایشان در حصر باشند و آنان که مسبب بحران برای جامعه بودند٬ آزاد.

Fatemeh-karoubi-saham-newsدر ادامه این دیدار٬ همسر مهدی کروبی ضمن توضیح پیرامون شرایط فعلی آقای کروبی٬ وضعیت روحی و جسمی ایشان را مطلوب گزارش کردند و ذکر کردند که ایشان همیشه جویای احوال یاران قدیمی خود از جمله جنابعالی هستند. دبیرکل مجمع بانوان ایران اسلامی با اشاره به سوابق مبارزاتی آقای خامنه ای گفتند که شما سال ها متحمل زندان شدید؛ لذا به خوبی می دانید که امروز همه این تلاش ها برای اصلاح همان مسیری است که به مردم وعده داده شده بود و قانون اساسی که باید بر آن اساس می بود.

فاطمه کروبی با تشکر از سید هادی خامنه ای گفت که شما همیشه از جمله افرادی هستید که به طور مستمر جویای احوال آقای کروبی بوده و هستید و از شجاعت و پیگیری شما در اینباره سپاسگزارم.

این دبیر اسبق شورای اصلاح طلبان ابراز امیدواری کرد که به زودی شاهد آزادی همه عزیزان دربند باشیم.
خانم کروبی نیز در پایان از استقامت همه یارانی که در بندند تقدیر کرد و آرزو نمود که به زودی شاهد رهایی همه این عزیزان باشیم.

این دیدار صبح روز گذشته در محل دفتر خانم کروبی صورت گرفت.