پیام تسلیت کنشگران ملی – مذهبی خارج از کشور به محمد ملکی

جمعی از کنشگران ملی مذهبی با انتشار پیامی درگذشت برادر محمد ملکی اولین رئیس دانشگاه تهران پس از انقلاب را به وی و خانواده آن مرحوم تسلیت گفتند.

Mansour-Maleki-saham-newsجمعی از کنشگران ملی مذهبی با انتشار پیامی درگذشت برادر محمد ملکی اولین رئیس دانشگاه تهران پس از انقلاب را به وی و خانواده آن مرحوم تسلیت گفتند.

به گزارش «سحام»، کنش‌گران ملی مذهبی خارج از کشور در پیام خود آورده‌اند:

برادر دوست گرامی‌مان دکتر محمد ملکی، منصور(حسن) ملکی شاعر و هنرمند و منتقد ادبی بعد از یک دوره طولانی بیماری در بیمارستان قلب تهران درگذشت.

کنش‌گران ملی- مذهبی خارج از کشور درگذشت ایشان را به خانواده محترم و کلیه بازماندگان به خصوص جناب دکتر محمد ملکی مبارز پرسابقه و با پشتکار راه آزادی و عدالت و سربلندی ایران زمین تسلیت عرض می کند. برای ایشان طول عمر و برای بازماندگان آرزوی صبوری داریم.

کنش‌گران ملی- مذهبی خارج از کشور

گفتنی است منصور (حسن) ملکی، شاعر، منتقد ادبی و دبیر ادبیات روز یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ بعد از یک دوره طولانی بیماری در بیمارستان قلب تهران درگذشت.

او متولد ۱۳۲۱ در تجریش بود و علاوه بر تدریس ادبیات در مدارس تهران، در روزنامه‌های مختلف پیش و پس از انقلاب در زمینه‌های فرهنگی، ادبیات و نقد فیلم فعالیت داشت.