مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مردم عذرخواهی کرد

خودروی پراید، محصول شرکت سایپا یکی از بی کیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل است که جان تعداد زیادی از مردم را در معرض خطر قرار داده است.

Pride-saham-newsمهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین محصولات این شرکت عذرخواهی کرد.

به گزارش «سحام» به نقل از منابع خبری، جمالی در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا گفت: در گذشته اکثر محصولات شرکت ما با کیفیت مناسب تحویل مشتریان نشده که من به نوبه خود از مشتریان محترم این شرکت عذرخواهی می کنم.

وی با اشاره به برنامه های جامع سایپا برای ارتقا کیفیت محصولات این شرکت گفت: برنامه های ویژه ای برای ارتقا کیفیت در حوزه تولید و خدمات پس از فروش خودروهای خود داریم.

جمالی همچنین از تولید محصولات با کیفیت در گروه سایپا خبرداد و گفت: تلاش شده تا با تولید محصولات با کیفیت در رنج های مختلف قیمت، مشتریان محترم شرکت را از محصولاتمان راضی کنیم.

وی همچنین به لزوم توجه بیشتر به تولید ملی و به خصوص صنعت خودرو گفت: صنعت خودرو با اشتغال فراوان، حرکت به سمت بومی سازی و افزایش صادرات صنعتی کشور نیازمند توجه بیشتر دولت و مردم است.

به گزارش «سحام»، اکنون بیش از یک‌ماه است که کمپینی با نام «تحریم خرید خودروی صفر» به راه افتاده که مردم در این کمپین خواستار ارتقاء کیفیت و کاهش قیمت خودروهای دو شرکت خودروساز ایران خودرو و سایپا شده‌اند. فعالان این کمپین اعلام کرده‌اند تا زمان محقق نشدن کیفیت و قیمت مطلوب برای خودروهای ایرانی، از خرید خودروی صفر کیلومتر خودداری خواهند کرد.

خودروی پراید، محصول شرکت سایپا یکی از بی کیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل است که سالانه جان تعداد زیادی از مردم کشورمان را در معرض خطر قرار داده است.

پیش‌تر نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، تحریم‌کنندگان خرید خودروی صفر کیلومتر داخلی را «ضد انقلاب» خوانده بود.