نماینده مجلس: نمی‌دانیم بابک زنجانی کجاست!

By Irani, in سر خط خبرها on . Tagged width: ,

babak-zanjani-saham-newsیک نماینده مجلس گفت: «نمایندگان مجلس هم مانند مردم عادی نمی‌دانند زنجانی در کجا نگهداری می‌شود. پیشنهاد ملاقات با زنجانی در اوین بر این اساس داده شد تا مجلس نسبت به این موضوع اطمینان حاصل کند.»

روزنامه قانون در این‌باره نوشته است: بابک زنجانی یکی از مشهورترین اسامی مخفف در طول تاریخ ایران است. او که می‌گویند این روزها در زندان اوین به سر می‌برد، ۷ دهم میلیارد دلار از جیب کشور اختلاس کرده است.

از زمانی که خبر رفتن نمایندگان به اوین برای دیدار با زنجانی منتشر شده است، در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی این سوال مطرح شده است که مگر بازجویان نمی‌توانند از زنجانی اطلاعاتی کسب کنند که وکلای مردم می‌خواهند به ملاقات او بروند و گفت‌وگویی با این زندانی داشته باشند؟

سیدحسین دهدشتی، نماینده مجلس، در این‌باره گفت: نمایندگان مجلس هم مانند مردم عادی نمی‌دانند زنجانی در کجا نگهداری می‌شود. پیشنهاد ملاقات با زنجانی در اوین بر این اساس داده شد تا مجلس نسبت به این موضوع اطمینان حاصل کند.

وی ادامه داد: از طرف دیگر اولین کسانی که موضوع را پیگیری کردند، نمایندگان مجلس بودند، بر این اساس، این احتمال را می‌دهیم شاید بعد از گذشت مدت زمانی زنجانی بخواهد اطلاعاتی را در اختیار ما بگذارد. به این جهت که می‌خواهیم ملاقاتی صورت بگیرد.