افتخاري نصيبم مي‌شود كه با فشار شما به زندان بروم

By Irani, in نبشه on . Tagged width: , ,

Mahdi-Taj-saham-news» علی عالی

سلام آقاي تاج «دوست‌نداشتني»! طاعات و عبادات‌تان «اميدوارم» قبول باشد رييس سازمان ليگ؛ روز قلم هم مبارك باشه.

ديروز از طرف شما، يك مسئول خيلي «پرقدرت» زنگ زده بود. تهديد مي‌كرد. نمي‌دانم چرا «سازمان ليگ» فوتبال ايران و «مهدي تاج» پاسخي براي حجم بزرگ «سئوالات» ندارد و فقط مي‌خواهند با لابي و فشار، پرونده را مختومه كنند. چند ماه پيش كه خودتان تماس مي‌گرفتيد، بعدش تبديل به ناسزا شد، بعدش تهديد شد، بعدش به مقام مافوق رسانه پل زديد و حالا هم كه يك مسئول خيلي «پرقدرت»… حتما لذت دارد غيرشفاف باشيد، پاسخي به هيچ رسانه‌اي ندهيد و با «لابي» بخواهيد رسانه‌اي را خفه كنيد. آن از دنياي‌فوتبال و اين هم از اعتماد.

حتما لذت دارد وقتي با زبان روزه به خود بگوييد:«اين علي عالي هم خفه شد» چه فكري با خودتان مي‌كنيد؟ قرن بيست‌ويك شده و وقتي خواسته‌اي مطالبه مي‌شود، ديگر هيچ‌كس قادر نيست از برآورده شدن آن ممانعت كند. دوران دوستان‌تان در دولت قبل خيلي وقت است گذشته. دوراني كه دكل و فرودگاه مي‌فروختند و به هيچ‌كجا اجازه شفاف‌سازي نمي‌دادند.

خوش‌بيني حكم مي‌كند كه فشارهاي عجيب شما درخصوص سركوب «شفاف‌سازي مباحث مالي سازمان ليگ» را ناشي از درك مديريتي اندك‌تان تلقي كنم. گاهي چهره آدم‌ها در تاريكي هم لو مي‌رود آقاي تاج «دوست‌نداشتني»!

به فرض كه با لابي شما، من به زندان هم بروم، شديدترين برخوردها هم با من شود، اما با حجم تعهداتي كه براي باشگاه‌هاي فوتبال ايجاد كرده‌ايد، چه مي‌كنيد؟ پول پيامك‌هاي پرسپوليس و استقلال را چگونه هزينه مي‌كنيد؟ اصلا با خدايي كه من و شما قبول داريم چه مي‌كنيد؟ قطعا افتخاري بزرگ نصيبم مي‌شود كه با فشار شما در زندان باشم…

فیس بوک نویسنده