خانواده بی سرپناه مشهدی

نایب رییس شورای‌شهر مشهد شب گذشته جویای احوال مردی شد که با سه کودک و همسر خود 5 روز است در گوشه خیابان مشهد خیابان رسالت به‌سرمی‌برند.

به گزارش «سحام» استان خراسان این روزها مآمن و مآوای فعالیت دلواپسان و جبهه پایداری‌ای شده است که با روند مذاکرات هسته‌ای دولت با غرب مخالف‌اند و معتقدند تحریم‌ها هیچ فشاری را به مردم تحمیل نکرده است!

عکس‌های زیر تنها نمونه‌ای از فشار بر طبقه مستضعفی است که انقلاب سال ۱۳۵۷ با شعار حمایت از آنان به نتیجه رسید و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی بارها بر حمایت از طبقه محروم و مستضعف و رنج‌کشیده تاکید داشت.

در سیره عملی امام خمینی نیز، همواره تاکید بر حمایت از طبقه محروم و آسیب‌پذیر وجود داشته است، اما با جانشینی رهبر بعدی و خصوصا حمایت مطلق وی از دولت ٬معجزه هزاره سوم٬ محمود احمدی‌نژاد و حصر و حبس و خانه‌نشینی یاران و همراهان امام، این سیره پسندیده امام، جای خود را به فساد، اختلاس و غارت مردم ایران داد و ۷۰۰ میلیارد دلار از درآمد نفتی دولت‌های پاک‌دست نهم و دهم که می‌توانست خرج توسعه و استحکام زیرساخت‌های تولید صنعتی و کشاورزی کشور شود، به جیب «اختلاس‌کنندگان و فاسدان و برادران قاچاقچی» سرازیر شد.

عکس‌های محمد مهدی‌دارا از خبرگزاری ایلنا در پی می‌آید:
Mashhad-Faghr-saham-newsMashhad-Faghr-saham-newsMashhad-Faghr-saham-newsMashhad-Faghr-saham-newsMashhad-Faghr-saham-newsMashhad-Faghr-saham-news