توقیف یک نشریه دانشجویی در دانشگاه بوعلی سینای همدان

پیش از این نیز نشریه دانشجویی «امروز» ارگان دانشجویان اصلاح‌طلب این دانشگاه به دلیل حمایت از رهبران جنبش سبز توقیف شده بود.

nashriieh-sarreshteh-saham-newsیک نشریه دانشجویی دانشگاه بوعلی سینای همدان به دلیل انتشار یک مطلب انتقادی و طنز در بیان عملکرد رئیس این دانشگاه توقیف شد.

به گزارش «سحام»، نشريه دانشجویی «سررشته» به دليل درج یک مطلب كه با بيان انتقادي و طنز به فقدان پايگاه اجتماعي و عملكرد نامطلوب منصورغلامي رياست دانشگاه بوعلي سينا پرداخته بود توقيف شد.

این نشریه دومین نشریه‌ای است که در دوران مدیریت غلامی توقیف شده است. پیش از این نیز نشریه دانشجویی «امروز» ارگان دانشجویان اصلاح‌طلب این دانشگاه به دلیل حمایت از رهبران جنبش سبز توقیف شده بود.

طبق گزارشی که از دانشجویان این دانشجویان تهیه شده است، در دوره ریاست جدید دانشگاه در دولت تدبیر و امید، فشارها به طور بی‌رویه بر فعالان دانشجویی آن افزایش یافته است، به طوری که تک صدایی مطلق جریان افراطی در دانشگاه، با انتشار نشریات متعدد و با تیتراژ وسیع حاکم است. نشریاتی که بدون نظارت منتشر می شوند و دائما مشغول هتاکی به دولت و چهره‌های برجسته جریان تحول‌خواه هستند.

«محمدصالح تشکری» مدیرمسئولی نشریه «سررشته» را برعهده داشت.