دبیرکل جبهه پایداری: خیلی بی‌ادب هستید که به «دلواپسان» فحش می‌دهید

چگونه است که آمریکایی‌ها مردم خود را محرم می‌دانند و همه چیز را به آن‌ها می‌گویند؟ چرا نمی‌گویید که دارید چه کار می‌کنید؟!

Morteza-Aghatehrani-saham-news«یکی از دوستان ما که در مجلس ششم نیز حضور داشت به بنده گفت در آن زمان وقتی امام جماعت جلو می ایستاد 15 نفر بیشتر پشت سرش نبودند، اما اکنون برای نماز جماعت خواندن در نمازخانه مجلس جا نیست و در چند نوبت اقامه نماز می‌شود؛ از این که تقوای جمعی در مجلس حاکم شده است خدا را شکر می‌کنم.»

به گزارش «سحام» مرتضی آقاتهرانی معلم اخلاق دولت محمود احمدی‌نژاد و دبیرکل جبهه پایداری این سخنان را روز چهارشنبه ۶ خرداد در برنامه هفتگی هیأت فاطمیون قم بیان کرده است.

آقا تهرانی در این هیئت مذهبی گفته است: مردم(دلواپسان) باید از تیم مذاکره‌کننده بخواهند که آن‌ها را در جریان روند مذاکرات قرار دهند؛ چگونه است که آمریکایی‌ها مردم خود را محرم می‌دانند و همه چیز را به آن‌ها می‌گویند و ما از گفته‌های آن‌ها تازه متوجه می‌شویم که چه خبر است؛ چرا نمی‌گویید که دارید چه کار می‌کنید؟!

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع از دستاورد هسته‌ای در کل به نفع نظام است، ممکن است برخی دولتی‌ها خوش‌شان نیاید و تصور کنند که این برخورد با آن‌ها است. این برخورد با شما نیست بلکه دفاع از منافع ملت است، همان چیزی که شما درباره‌اش قسم خورده‌اید.

وی با اشاره به آیه «وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ» گفت: نباید هر چه ما می‌دهیم نقد باشد در مقابل چند دست‌آورد نسیه داشته باشیم، قرآن می‌فرماید شما باید نیرو و توان خود را آماده کنید به نحوی دشمن شما باید از شما بترسد، این‌گونه که شما همه چیز را روی میز قرار می‌دهید و داشته‌های خود را رو می‌کنید، این دستور قرآن عملی نمی شود.

وی به آیه‌های دیگر قرآن کریم و احادیث معصومین علیهم السلام درباره رسیدگی به «امور جامعه»، «برچیدن فقر و فساد و تبعیض»، «برپایی عدالت اجتماعی»، «رعایت حقوق مردم توسط حاکمان» و … اشاره‌ای نکرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس بدون اشاره به روند بازرسی‌ها از تاسیسات کشور در دولت احمدی‌نژاد گفت: آن‌ها می‌گویند حتی مراکز نظامی و هر جا که ما حدس زدیم، احتمال دادیم که باید بازرسی شود باید بیاییم آن‌جا را ببینیم، مگر شما کیستید؟! شما با چه کسی در دنیا این‌گونه تعامل کردید که ما دومی باشیم، هیچ‌کجا چنین چیزی نبوده است.

وی با حمله به تفاهم‌نامه لوزان گفت: آن‌چه در لوزان نوشته شد به مراتب بهتر از چیزی است که در مجلس گفته شد، یعنی ما مدام عقب نشینی می‌کنیم و آن‌ها مدام پیش می آیند، انتهای این عقب‌نشینی کجاست و تا کجا باید این‌کار ادامه پیدا کند؟!

وی بدون ذکر نام نماینده کنگره آمریکا و بیان نقل قولی از وی ادعا کرد: یکی از اعضای کنگره آمریکا در محافل خودشان گفته بود ما تصمیم گرفته بودیم که خاورمیانه را صاحب شویم اما الان می‌بینیم که در پایتخت سوریه، عراق، لبنان، یمن و هر جا که می‌رویم حاکمیت با ایران است. آن‌ها از این مسأله وحشت دارند.

استاد اخلاق محمود احمدی نژاد ادامه داد: این دعواهایی که در خاورمیانه به راه انداخته‌اند باور کنید اگر بتوانند با ایران هم بی‌شک چنین برخوردی می‌کنند؛ اگر یقین کنند که وعده‌هایی که شما می‌دهید پشتوانه ندارد و از شما نترسند یک شبه همه چیز را از بین می برند.

آقا تهرانی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر حاکم کردن روحیه «تقوای جمعی» و متهم کردن تلویحی نمایندگان مجلس ششم به بی‌دینی و مسلمانی گفت: یکی از دوستان ما که در مجلس ششم نیز حضور داشت به بنده گفت در آن زمان وقتی امام جماعت جلو می‌ایستاد 15 نفر بیشتر پشت سرش نبودند، اما اکنون برای نماز جماعت خواندن در نمازخانه مجلس جا نیست و در چند نوبت اقامه نماز می‌شود، از این که تقوای جمعی در مجلس حاکم شده است که خدا را شکر می‌کنم.

وی با اشاره به این‌که مردم ناتوانی مسئولین در اداره امور کشور را به نام اسلام و دین می‌نویسند،افزود: ای‌کاش دیگران چوب این کارها را به خود فرد می زدند، اما دیگران با مشاهده این کارها طعنه به ائمه اطهار(ع) و انقلاب می زنند؛ باید در رفتار، گفتار و کردارمان دقت کنیم؛ هر کاری را نکنید و هر چیزی را نگوییم.

دبیرکل جبهه پایداری با «الهی» خواندن رهبری آیت‌الله خامنه‌ای و جلسه وی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از ایشان یکی از دوستان صحبت کرد و این حدیث خواند که اگر دنبال «رهبر الهی» نباشید، منتظر باشید روزی را که با لگد دشمن به خفت بیفتید، الحمدلله فضا این‌گونه نیست و ما چشم‌مان به بیانات رهبر انقلاب است.

وی در بخشی از اظهارات خود بیان کرد: متأسفانه برخی در طرف مقابل(مردم) دلواپسان را فحش دادند و توهین کردند؛ این کاری زشت و بی ادبی است که به دلواپسان فحش می‌دهند.