«احمد زیدآبادی» به تماشای جدیدترین ساخته رخشان بنی اعتماد نشست

احمد زیدآبادی درآذر۸۹ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ۶ سال زندان، ۵ سال تبعید به گناباد و ممنوعیت دائم از فعالیت‌های اجتماعی- سیاسی محکوم شد.

Ahmad-Zeidabadi-saham-newsجوانان اصلاح‌طلب شهرستان گناباد، احمد زیدآبادی را برای تماشای آخرین ساخته رخشان بنی اعتماد همراهی کردند تا رنج تبعید وغربت را برای این روزنامه‌نگار زندانی عضو ستاد انتخاباتی مهدی کروبی قابل تحمل سازند. «تماشای این فیلم که گوشه‌ای از رنج‌های متنوع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مردم را به تصویر کشیده، در کنار این روزنامه نگار زندان کشیده و به تبعید آمده، حال و هوایی دیگر داشت»؛ این اظهارنظر را یکی از جوانان اصلاح‌طلب شهرستان گناباد در فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش«سحام»، روز گذشته جمعی از جوانان اصلا‌ح‌طلب شهرستان گناباد به اتفاق احمد زیدآبادی به تماشای فیلم سینمایی «قصه‌ها» ساخته رخشان بنی اعتماد در سینمای مرکزی شهر گناباد نشستند.
Ahmad-Zeidabadi-saham-newsیکی از همراهان احمد زیدآبادی در توصیف حال‌وهوای خود پس از تماشای این فیلم می‌گوید: «تماشای این فیلم که گوشه‌ای از رنج‌های متنوع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مردم را به تصویر کشیده، در کنار این روزنامه نگار زندان کشیده و به تبعید آمده، حال و هوایی دیگر داشت و بودن در کنار مردی که سرشار از زندگی و امید بود و هنوز از پس رنج‌های فراوان، استوار و سرزنده می نمود به ما روحیه‌ای مضاعف می داد.»

گفتنی‌است احمد زید آبادی، دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران(ادوار تحکیم وحدت) و عضو ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در کودتای انتخاباتی سال ۱۳۸۸، تنها ساعاتی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم از سوی ماموران امنیتی بازداشت و ۱۴۱ روز در سلول انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به سر برد.
Ahmad-Zeidabadi-saham-newsوی در آذرماه ۸۹ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال زندان و ۵ سال تبعید به گناباد و ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی محکوم شد.