نماینده ولی فقیه در بسیج: فتنه گران با پررویی تمام خیانت کردند!

میرحسین موسوی و مهدی کروبی از قوه قضائیه خواسته‌اند که مقدمات برپایی دادگاه عادلانه و علنی را فراهم کنند تا صحبت‌های خود را درآن دادگاه به گوش مردم ایران برسانند، اما حاکمان جمهوری اسلامی چنان دچار ترس مزمن از جنبش سبز و موسوی و کروبی هستند که تا به حال این خواسته‌های مکرر را اجابت نکرده اند.

toiserkani-Basij-saham-newsنماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید مواظب باشیم در مسیر امام خمینی(ره) حرکت کنیم و هر کس در مسیر امام (ره) حرکت نکند طاغوت است.

به گزارش«سحام» به نقل از عصر قانون، حجت الاسلام تویسرکانی درهمایش مسئولین ستاد بزرگداشت ارتحال امام افزود: مراسم سالگرد امام(ره)، سمبل و نمونه‌ای از تلاش برای مقابله با توطئه دشمنان است.

وی گفت: امام (ره) باید آن‌چنان که هست به نسل‌های آینده معرفی شود.

تویسرکانی افزود: ما باید آرمان‌های امام(ره) را پاس بداریم و سپاس‌گذار نعمت انقلاب باشیم.

وی مدعی شد: برخی که به انقلاب ضربه زدند الان انتظار بخشش دارند اما بسیج و بسیجیان فریب توطئه دشمن را نمی خورند و گناه فتنه گران نابخشودنی است.

تویسرکانی افزود: فتنه گران شکر نعمت انقلاب را به جا نیاوردند اما اگر توبه کنند و به شرط آن‌که ولی فقیه بپذیرد، گناه آنان قابل بخشش است.

تویسرکانی مشخص نکرده است که آیا توبه به درگاه بنده خدا جایز است؟ و چطور می‌شود که توبه را از درگاه خداوند متعال به درگاه بنده خدا متمایل کرد؟

وی گفت: فتنه گران با پررویی تمام خیانت کردند! اما الان حرف از صلح و وحدت می زنند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج افزود: حذف سران فتنه عامل وحدت ملت است و اگر آزاد شوند فتنه و فساد و آشوب آغاز می شود.

تویسرکانی گفت: حصر کمترین اقدام در مقابل گناه سران فتنه بود.

اظهارات تویسرکانی درحالی بیان می‌شود که رهبران جنبش سبز بیش از ۱۵۰۰ روز را در حصر ظالمانه و غیرقانونی می‌گذرانند و تریبون‌های حکومتی برخلاف موازین اسلام ادعایی حاکمان جمهوری اسلامی دراین مدت به شایعه پراکنی و تهمت زدن ادامه می‌دهند، بی‌ آن‌که مروری بر قوانین شریعت ادعایی خود داشته باشند!

گفتنی‌است میرحسین موسوی و مهدی کروبی از قوه قضائیه خواسته‌اند که مقدمات برپایی دادگاه عادلانه و علنی را فراهم کنند تا صحبت‌های خود را درآن دادگاه (فارغ از رای دادگاه) به گوش مردم ایران برسانند، اما حاکمان جمهوری اسلامی چنان دچار ترس مزمن از جنبش سبز و موسوی و کروبی هستند که تا به حال این خواسته‌های مکرر را اجابت نکرده اند.