حسين‌هدایتی: من اصلا بدهی‌بانکی ندارم!

سخنان حسین هدایتی درحالی بیان می‌شود که نام وی و چند شرکت‌ تحت مدیریتش در لیست «بدهکاران کلان بانکی» قرار دارد.

Hosein-Hedaiati-saham-newsحسین هدایتی بار دیگر گفت در مزایده چهارم خرید پرسپولیس شرکت می‌کند. البته بدون این‌که بدهی‌های معوق بانکی‌اش تعیین تکلیف شوند. وی در بخشی از مدعای خود درشبکه اجتماعی‌اش گفته است که: «حسين هـدايتى به عنوان شخصيت حقيقى يك ريال بدهـى معوقه ندارد بلكه برجى١٤ طبقه را خريدارى نمودم كه سازنده آن وامى به مبلغ ده ميليارد تومان گرفته بود و لذا ساختمان با بدهى با موافقت آن بانك محترم به من انتقال پيدا كرده و اين وام جاريست و معوقه نمي‌باشد.»

سخنان حسین هدایتی در حالی بیان می‌شود که نام وی و چند شرکت‌ تحت مدیریتش در لیست «بدهکاران کلان بانکی» قرار دارد، بدهکارانی که بدهی‌های کلان بانکی به بانک‌ها دارند، اما میزان وثائق آن‌ها ناکافی است و بانک‌ها توان بازپس گیری پول خود را(به دلیل کسر وثائق) ندارند. لیست«بدهکاران کلان بانکی»  توسط «هیئت تحقیق و تفحص از نظام بانکی کشور» تهیه شده است.

به گزارش «سحام»،آقای هدایتی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:

گاهـى اوقات دلم از سن وسالم مي‌گيرد، بزرگ كه باشى بايد بغض‌هاى زيادى را بى صدا دفن كنى.
دوستان: شركت استيل آذين ايرانيان و هـئيت مديره و سهامداران آن، نه بدهى بانكى دارند و نه چك برگشتى و بلكه بسيار شركت قدرتمند و سلامت مي‌باشد.

٢- دو فرزند بنده برخلاف شايعات منتشر شده ارديبهشت ١٣٩٠ و ارديبهشت ١٣٩٣ سهـامدار شركت شدند، نه دو روز قبل از شركت در مزايده در ضمن من خودم در سن شانزده سالگى با سه كارگر كارخانه استيل آذين را راه اندازى كردم فاميل و بچه محل‌هاى عزيزم شاهدند.

٣- حسين هدايتى به عنوان شخصيت حقيقى يك ريال بدهـى معوقه ندارد بلكه برجى١٤ طبقه را خريدارى نمودم كه سازنده آن وامى به مبلغ ده ميليارد تومان گرفته بود و لذا ساختمان با بدهى با موافقت آن بانك محترم به من انتقال پيدا كرده و اين وام جاري‌ست و معوقه نمي‌باشد.

٤- سه شركت توليدى ما مطرح شده كه مبلغى بدهى معوقه دارد كه بنده سهام‌دار آن هـستم و مي‌گويند ما شما را مي‌شناسيم نه سهامداران و شركت را هـم‌چنين بخش عمده آن تعيين تكليف و جارى و بخشى تسويه گرديده كه اميدوارم روز شنبه ليست آن سه شركت فكس شود تا مدارك و مستندات به بانك ارائه شود.

٥- داشتن وثيقه‌اى ملكى در زمان اخذ وام براى كارخانجات توليدى نشانه قدرت و اعتبار يك شركت است و اگر از طريق قانونى كارشناسى و به بانك جهـت تسويه حساب داده شود يك امتياز و انجام وظيفه است، و اين ملك در سال ١٣٨٠خريدارى شده و مربوط به منزل پدرى من نيست، ضمنأ ايشان سى و سه سال به رحمت خدا رفتند و اگر هـم منزل پدرم بود به كسى اجازه نميدادم نگاه چپ به آن كند.

٦- ليست جعلى و خبر كذب بدهى ٥٠٠ مليارد تومانى به بانك پارسيان سال قبل توسط يك سايت منتشر شد كه اي‌كاش مسؤل آن وجدان و انسانيت اش تكانى مي‌خورد كه بعد از شكايت ما و اثبات كذب بودن خبر دراين شرايط تكذيبيه مي‌زد چون در صورت عدم رضايت ما راهى زندان مي‌شد و در پايان به آن آقاى سخن‌گو و روابط عمومى مي‌گويم اي‌كاش يك موى گنديده پسران من در تن شما بود درآن صورت حوزه فعاليت شما بسيار زيباتر و سلامت تر بود. و در مورد مزايده چهارم اگر در كار بود دوستان بررسى و تصميم مي‌گيرند، و دراين شب جمعه آن هم در ماه رجب آرزو مي‌كنم و التماس دعا دارم كه خداوند ما را به راه راست هدايت و اهل كند.

مازیار ناظمی به هدایتی: حاج آقا با عینک مردم نگاه کن تا حقیقت را ببینی!

یک پست ساده از مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در اینستاگرامش توفانی به پا کرد.
maziyar-nazemi-saham-newsبه گزارش خبرآنلاین‌، مازیار ناظمی که علی دایی او را «آقای ضبط صوت» خطاب می‌کند، از بدهی 200 میلیارد تومانی آقای خریدار پرسپولیس سخن گفته بود. مردی که پسر 20 ساله اش را وارد ماجرای خرید پرسپولیس کرده تا این‌گونه نشان دهد شرکتش بدون بدهی می‌خواهد پرسپولیس را بخرد. چیزی که البته از سوی دولت رد شد و گزارش رسمی بانک مرکزی، اهلیت این گروه را برای خرید تیم محبوب پایتخت رد کرد.

هدایتی اما این گفته‌ها را بر نمی تابد. او ادعا دارد بدهی معوق بانکی ندارد و در اینستاگرامش دراین باره نوشته است. در بندهایی مختلف توضیحاتی داده که مجموع بدهی‌هایش غیر از50 میلیاردی که یکی از املاکش دارد خیلی زیاد نیست! گفته‌هایی که البته با آمار مراجع رسمی کشور در تضاد هستند.

هدایتی در متنی که نوشته بود به شدت از مازیار ناظمی انتقاد کرده بود و درباره یک موی گندیده نوشته بود که ناظمی در پاسخ به آن در اینستاگرامش نوشته است: «لیست بدهی‌ها را که دید گفت شرمنده عینکم نیست… حاجی بیا و مردم را با عینک درستی و حقیقت ببین. خدایا در این ماه عزیز رجب بیا و تزویر را از دل‌های ما دور بفرما!»

ناظمی فارغ از کرسی اجرایی اش در دستگاه ورزش، سال‌هاست که از طریق وبلاگ یا فیسبوکش همیشه اسنادی را منتشر می کند که حاشیه‌های زیادی به همراه دارند.

او اولین بار حرف‌هایی از دایی و مایلی کهن را در سال 2006 روی وبلاگش گذاشت. بعدها اسنادی از دادکان، دایی، قلعه نویی و خیلی دیگر از اهالی فوتبال منتشر کرد که هر کدام‌شان موجی در فوتبال ایران به راه انداخته اند. او برای این اسنادی که منتشر کرده البته با انتقاد این فوتبالی‌ها هم مواجه شده و مثلا دایی صدایش می‌کند آقای ضبط صوت.