تسلیت پورمحمدی به سید محمد خاتمی/ حذف پیام تسلیت در سایت قوه قضائیه

براساس گزارش برخی منابع غیررسمی، در پی درج فاکس پیام تسلیت پورمحمدی خطاب به خاتمی دبیر و خبرنگار خبرگزاری میزان اخراج شدند.

Mostafa-poormohamadi-saham-news

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در پیامی، درگذشت مادر سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات را به وی تسلیت گفت. این درحالی‌است که براساس گزارش برخی منابع غیر رسمی، در پی درج فاکس پیام تسلیت پورمحمدی خطاب به خاتمی در وب‌سایت میزان(وابسته به قوه قضائیه)، به دستور پاک آیین مدیرعامل موقت این خبرگزاری، دبیر و خبرنگار خبرگزاری میزان از این خبرگزاری اخراج شدند.

به گزارش«سحام»، متن پیام تسلیت مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری دولت تدبیر و امید به شرح زیر است:

Mostafa-poormohamadi-saham-news

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید محمد خاتمی

درگذشت والده مکرمه و بزرگوارتان موجب تاثر و تآلم گردید. اینجانب این مصیبت را خدمت جنابعالی و سایر بستگان محترم تسلیت می‌گویم و از آستان خداوند مهربان برای آن بانوی مومنه و مرحوم حضرت آیت الله خاتمی اعلی الله مقامه، غفران و رحمت بی پایان الهی و برای بازماندگان صبر و توکل طلب می کنم.

 

گفتنی‌است لینک مربوط به پیام تسلیت مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری از وب‌سایت خبرگزاری میزان حذف شده است.

در همین حال اخراج خبرنگار و دبیر سرویس خبرگزاری میزان، در حساب توییتر سایت مشرق نیوز از سایت‌های اصولگرا با اسکرین شاتی از صفحه ای که در خبرگزاری میزان آمده بود، اعلام شده است.

این حساب توییتری هم‌چنین در توییت دیگری اعلام کرد: خبرگزاری میزان در مدت کمتر از شش ماه از آغاز فعالیت، بعد از اسماعیلی، کسایی زاده و صمدی، چهارمین دبیر قضایی خود را هم اخراج کرد.