حمایت امام جمعه کازرون از اوباش مسلح مهاجم به «علی مطهری»

محمد خرسند: با این بیانیه ای که آقای مطهری بیان کرده، گویا آقای مطهری یک ماموریتی دارند درکشور یک بی نظمی و هرج و مرجی به وجود بیاورند!

Mohamad-khorsand-saham-news

امام جمعه کازرون گفت: بیانیه‌ای که آقای مطهری نوشته اند بسیار بی ادبانه و هتاکانه و حاکی از شخصیت ایشان است و توهین به نماینده ولی فقیه برای ما غیرقابل تحمل است.

به گزارش«سحام» به نقل از یک وب‌سایت محلی کازرون، «محمدخرسند»، امام‌جمعه کازرون با اشاره به قضایای اخیر در مورد یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: مدتی است برخی دستان پشت پرده در فارس با دعوت از سخنرانان هتاک و مسئله‌دار سعی بر ایجاد التهاب و تشنج در سطح این استان می‌کنند.

این امام جمعه گفت: ما حرکاتی از این قبیل که اتومبیل یک فردی را مورد تعرض قرار دادند با هر انگیزه‌ای که صورت گرفته باشد مخالفیم و آن را محکوم می‌کنیم اما باید دید چه کسانی این‌گونه قضایا را زمینه‌سازی می‌کنند.

خرسند بابیان این‌که دانشگاه جای ایجاد التهاب و تجمع سیاسی برخی احزاب نیست گفت: با وجود این‌که مقامات امنیتی بارها درباره دعوت این‌گونه افراد تذکر داده‌اند اما برخی سعی دارند التهاب را از درون دانشگاه بیافرینند و به سطح جامعه بکشانند.

امام جمعه کازرون با طرح این‌سؤال که چه کسی مسئول برخورد با زمینه‌سازان التهاب آفرینی‌ است اظهار کرد: دانشگاه جایگاه و خانه تیمی احزاب نیست و شورای تأمین این استان باید درتأمین امنیت و آرامش مردم که یک وظیفه شرعی است بکوشد.

وی گفت: برخی فارس را آزمایشگاه ناهنجاری‌های و فعالیت‌های سیاسی کرده‌اند و می‌خواهند با تشنج در این استان خوراک مطبوعات و رسانه‌های معاند و ضدانقلاب را تهیه کنند.

امام جمعه شهرستان کازرون با محکوم کردن نامه علی مطهری به نماینده ولی فقیه دراین استان، گفت: آقای مطهری خود را منتسب به شهید مطهری می‌داند، آیا شهید مطهری هم این چنین با منتقدین و یک عالم برجسته برخورد می‌کرد.

وی در ادامه افزود: با این بیانیه ای که آقای مطهری بیان کرده اند، گویا آقای مطهری یک ماموریتی دارند درکشور یک بی نظمی و هرج و مرجی را به وجود بیاورند!

خرسند ادامه داد : آقای مطهری با توجه به سوابقی که دارند و حمایتی که ایشان در مجلس از تریبون نظام از«فتنه و فتنه گران!» انجام داده، با این‌کار توقع داشته اند که وقتی به استان فارس می آیند زیر پای ایشان فرش قرمز پهن کنند، از این رو مردم کشور ما نشان داده اند که کسانی که خلاف جهت ولایت حرکت می کنند فرش قرمز پهن نمی‌کنند.

وی اظهار کرد: آقای ایمانی گفته این حادثه ای که به وجود آمده است باید به صورت یک مجموعه دیده شود نه این که ما نتیجه کار را ببینیم اما مقدمات کار را فراموش کنیم، کسانی که مقدمه چینی کرده اند برای این قضیه‌ها و الان می‌خواهند استفاده کنند از آن و مظلوم نمایی کنند این‌ها باید محکوم شوند.

فرمانده سپاه فجر شیراز: مردم پشت پرده این سناریوها را می‌دانند!

سردار غیب پرور که چندی پیش واژه «نجس سیاسی» را به ادبیات سیاسی کشور وارد کرد و از رهبران جنبش سبز و مردم با عناوین هتاکانه یاد کرده بود، در یادواره سرداران و یک‌صد و 30 شهید بخش خشت کازرون درفراری آشکار به جلو گفت: «ما با این‌گونه برخوردهای سخیف مثل سنگ پراکنی مخالفیم و شدیدا محکوم می کنیم و مردم بصیر و ولایت مدار سناریوی پشت پرده اینگونه اتفاقات را بخوبی می‌دانند!

غیب پرور با بیان این‌که امام راحل سکان دار دیروز انقلاب بود و امروز آقای خامنه ای این وظیفه خطیر را برعهده دارد، تصریح کرد: آیت الله خامنه ای که نه تنها جوانان ما بلکه جوانان اروپا و آمریکای شمالی را در این اقیانوس طوفان زده جهان به رستگاری دعوت می‌کند، اسلام مجسم ما هستند و حرف ایشان همان حرف امام زمان (عج) است و برای ما شاخص، میزان و شاقول محسوب می شوند.

گفتنی‌است غیب پرور فرمانده سپاه فجر شیراز در تاریخ ۱۸ آذرماه ۱۳۹۳ با بیان این‌که در استان بنا را بر مدارا و وحدت گذاشته ایم و کسی از این روش سوء استفاده نکند افزود: آن‌جایی که ببینیم فردی از خطوط قرمز عبور کرده، سربازان ولایت کوتاه نمی آیند و اقدامات انقلابی خود را انجام خواهند داد. تا چه اندازه جلوی نیروهای انقلابی دل‌سوز را بگیریم!
Gheibparvar-saham-news

وی درجمع هادیان سیاسی سپاه فجر گفته بود: آقای مطهری ازکسانی حمایت می کند که تا مرفق دست‌شان به خیانت به انقلاب و مردم آلوده است و باید به خیرخواه بودن اظهارات وی شک کرد.

حال مشخص نیست سردار غیب پرور که خود به عنوان یکی از متهمین این جنایات وحشتناک در شیراز است، از چه رویی مسئولیت اقدام خود و نیروهای تحت امرش را برعهده نمی‌گیرد و تا چه زمانی قرار است به اقدامات غیرقانونی خود در استان فارس ادامه دهد و بی قانونی و هرج و مرج را در شیراز گسترش دهد؟

اظهارات روز شنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۳ سردار غیب پرور را باید نوعی فرار رو جلوی آشکار این فرمانده سپاه تلقی کرد؛ جایی که موج محکومیت این رفتار جنایت‌کارانه توسط مردم و مسئولین به قدری بلند شده که سردار غیب پرور قصد مخفی کردن نقش خود در این جنایت را دارد.