ورزشکار عضو تیم ملی امروز اعدام می شود

By Irani, in سر خط خبرها on . Tagged width: , ,

علاوه بر انتقال ۳ زندانی در زندان پیرنیا شیراز جهت اجرای حکم اعدام، دو زندانی دیگر در زندان‌های زابل و چابهار نیز برای اجرای حکم اعدام درسحرگاه شنبه به سلول انفرادی منتقل شده اند، گفته می‌شود یکی از این زندانیان عضو سابق تیم ملی کبدی ایران بوده است که تحت جرایم مرتبط با مواد مخدر به مرگ محکوم شده است.

به گزارش«سحام» به نقل از هرانا، «علی امیری»، فرزند عظیم که گفته می‌شود از چهره‌های ورزش کبدی ایران درسال‌های قبل و مدتی نیزعضو تیم ملی این رشته بوده است جهت اجرای حکم اعدام در سحرگاه شنبه به سلول انفرادی منتقل شده است، آقای امیری بیش از شش سال است که در زندان به سر می‌برد و تحت جرایم مرتبط با مواد مخدر از سوی دادگاه انقلاب شهر زابل استان سیستان و بلوچستان به اعدام محکوم شده است. این حکم در دیوان‌عالی کشور نیز تایید شده است.

همچنین سعید بلوچی فرزند درا که در زندان چابهار نگهداری می‌شود، ساعاتی پیش جهت اجرای حکم اعدام درسحرگاه شنبه به سلول انفرادی منتقل شد، این زندانی نیز از متهمان جرایم مواد مخدراست که بیش از دو سال از زمان بازداشت او می گذرد.

کوروش خوشاب هویت یکی از سه زندانی مرد درآستانه اعدام در زندان پیرنیا شیراز است و هر سه زندانی تحت جرایم مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده اند.