حمله فرمانده سپاه به هاشمی رفسنجانی

By Irani, in سر خط خبرها on . Tagged width: ,

mohamadali-jafari-saham-news

«محمدعلی جعفری»، فرمانده سپاه درکنایه‌ای به اکبرهاشمی رفسنجانی گفته برخی با ادعای «یار امام» بودن به دنبال توقف انقلاب هستند. به گزارش «سحام» به نقل از دیگربان، آقای جعفری افزوده این افراد درشرایطی دنبال توقف انقلاب هستند که همچنان خود را «انقلابی» می‌دانند.

این اظهارات فرمانده سپاه کنایه مستقیمی به هاشمی رفسنجانی است که به اعتقاد حامیان علی خامنه‌ای از گذشته «انقلابی» خود فاصله گرفته و در پی برقراری رابطه با آمریکا است.

گروهی از حامیان آقای خامنه‌ای از دولت حسن روحانی نیز به عنوان دنباله‌رو هاشمی نام برده و می‌گویند این دولت نیز گرایش‌های شدیدی به غرب و آمریکا دارد.

حملات به هاشمی رفسنجانی از سه روز پیش پس از آن‌که وی گروهی از نمایندگان و مقام‌‌های جمهوری اسلامی را متهم به هم‌سویی با بنیامین نتانیاهو کرد، بار دیگر افزایش یافته است.

حسین شریعتمداری، نماینده علی خامنه‌ای درموسسه کیهان نیز روز گذشته با انتشار یادداشتی در روزنامه کیهان اعلام کرد که دیگر هاشمی را «استوانه نظام» نمی‌داند.

برخی محافظه‌کاران تندرو و فرماندهان سپاه استانی هم طی دو روز گذشته حملات تندی متوجه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کرده‌اند که این حملات همچنان ادامه دارد.