کتک کاری دو کشتی گیر سرشناس در مجموعه ورزشی انقلاب

By Irani, in سر خط خبرها ورزش on . Tagged width:

قهرمان مشهور المپیک به جرم اینکه مامور حراست او را نشناخت کتک کاری خونینی به راه انداخت.

به گزارش جام جم ورزشی، روزگذشته دو کشتی گیر سرشناس که یکی از آن‌ها سابقه قهرمانی درالمپیک را نیز دارد در مجموعه انقلاب کتک کاری به راه انداختند.

مأموران حراست از وی کارت ورود به محوطه را درخواست کردند. قهرمان المپیک خودش را معرفی کرد و گفت من(…) هستم که نماینده حراست اعلام کرد «من شما را نمی‌شناسم و بهتراست کارت خود را نشان دهید».

این دو کشتی گیر که توقع نداشتند ازآن‌ها کارت خواسته شود، بدون توجه به هشدارهای نگهبانان مبنی بر نرفتن به داخل مجموعه، به سرعت با خودرو داخل شدند و به همین دلیل نیزنگهبان ضربه ای به خودروی کشتی گیران زد.

این دو کشتی گیر پس ازانجام کار خود در مجوعه ورزشی انقلاب و هنگام خروج از این مجموعه به سراغ نگهبانی رفتند که به خودرو ضربه زد و به آن‌ها اعلام شد به خاطر ورود غیرمجاز به مجموعه قصد برخورد با آن‌ها را داشته اند و پس از کمی بگو مگو، دو کشتی گیر با نگهبانان مجموعه به طورفیزیکی درگیر شدند که برای دقایقی تنش درمقابل درب ورودی ورزشی انقلاب ایجاد شد.

مسئولان حراست مجموعه ورزشی انقلاب پیگیر موضوع هستند و با مراجعه به پزشکی قانونی شدت جراحات وارده به دونگهبان را مورد بررسی قرار دادند و احتمال دارد به زودی از کشتی گیران سرشناس شکایت شود.