«حسن روحانی» حصر رسانه ای«محمد خاتمی» را شکست

هاشمی رفسنجانی، سید حسن خمینی، خانواده میرحسین موسوی، خانواده مهدی کروبی وخانواده شهید بهشتی درگذشت فاطمه سادات خاتمی را تسلیت گفتند.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

khatami-Rohani-saham-news

سحام- تنها یک‌هفته پس از دستور خلاف قانون «جعفری دولت آبادی» دادستان تهران و«غلام‌حسین محسنی اژه ای» سخن‌گوی قوه قضائیه مبنی بر حصر رسانه ای «سیدمحمد خاتمی»، حسن روحانی پیام تسلیتی را خطاب به وی صادر کرده که این پیام در وب‌سایت ریاست جمهوری و خبرگزاری ایرنا منتشر شده است. متن پیام تسلیت حسن روحانی رئیس جمهور به این مناسبت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سیدمحمد خاتمی«دامت عزّه»

درگذشت بانوی ارجمند خانم «فاطمه سادات خاتمی»، خواهر مؤمنه و فاضله آن جناب موجب تاسف و تالم خاطر گردید. اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی؛ خاندان معزز و همه بستگان و ارادتمندان بیت شریف مرحوم آیت الله «سید روح الله خاتمی» تسلیت و تعزیت می گویم و از خداوند متعال برای همه بازماندگان، صبر و اجر نیکو و برای آن مرحومه که با فداکاری و تقدیم شهیدی برومند، سهمی گرانقدر در بارور نمودن آرمان های انقلاب اسلامی ایران ایفا نمود، رحمت و مغفرت بی کران الهی را مسئلت می نمایم.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

گفتنی است تا این لحظه هاشمی رفسنجانی، سید حسن خمینی، خانواده میرحسین موسوی، خانواده مهدی کروبی و خانواده شهید بهشتی طی پیام‌های جداگانه ای به سید محمد خاتمی، درگذشت خواهر مکرمه ایشان را تسلیت گفته اند.