بهزاد فراهانی تکذیب کرد: در فیس بوک صفحه ای ندارم!

کارشناسان معتقدند حضورهنرمندان در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند روند سوء استفاده از نام افراد شناخته شده را دراین فضا به طرزچشم‌گیری کاهش دهد.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

behzad-Farahani-saham-news

«بهزاد فراهانی» پدر«گلشیفته فراهانی» درگفت‌وگو با مطبوعات سینمایی ایران، صحبت‌ها و نقل قول‌هایی را که از جانب وی دراعتراض به عملکرد دخترش، درفیسبوک منتشر شده بود را تکذیب کرد و گفت: من صفحه‌ای در فیسبوک ندارم و هرگز چنین حرف‌هایی درباره گلشیفته نزدم و احساسم درمورد کارهای دخترم به خودم مربوط است و کارهای او هم به خودش ارتباط دارد.

به گزارش سحام، چندی پیش متنی به نقل از بهزاد فراهانی درفیسبوک منتشرشد که گلشیفته را به‌خاطر انتشارعکسی مورد اعتراض قرار داده بود: «تو را دخترم نمی‌خوانم، چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی. تو را دخترم نمی نامم چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی، تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی، فرزند فرهنگ باخته ام؛ من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم، از کوروش و زرتشت بگویم، لعنت به من که کنار بازیگری، بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی، دیدن اندام عریانت، زانوانم را لرزاند، فرزند، چه بر سرهویت متعصب ایرانی آوردی، کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت، در دستان مردم دست به دست نمی‌شد. کاش تو اعتراض باشرفت می‌کردی، نه با اندامت، که فقط یک پدر را خرد کردی. با من چه کردی ای غریبه …»

گفتنی ‌است درسال‌های گذشته صفحات جعلی و متعدد در شبکه اجتماعی فیس بوک با نام هنرمندان و ورزشکاران ساخته شده است که این صفحات اغلب به دست فرصت طلبان و بعضا نیروهای امنیتی اداره می‌شود. گسترش این شایعات درصفحات ساختگی مربوط به هنرمندان، واکنش جدی هنرمندان را می‌طلبد.

کارشناسان معتقدند حضورهنرمندان درفضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند روند سوء استفاده از نام افراد شناخته شده را دراین فضا به طرز چشم‌گیری کاهش دهد.