واکنش تند فرشید نوابی: «خداوند آگاه به اسرار خفیه است»

جلسه قدردانی از «الهام چرخنده» به پاس «ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان» در کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

Elham-Charkhandeh-saham-news

جلسه قدردانی از «الهام چرخنده» به پاس «ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان» در کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.

به گزارش سحام، الهام چرخنده دراین جلسه به نکات جالبی اشاره کرده است که برای نخستین بار است که آن‌ها را اظهار می‌کند، اما اظهارات وی در زمان اندکی پس از انتشار با تکذیب قاطعانه همسر دوم وی مواجه شده است.

چرخنده دراین جلسه گفته است: باید ببینیم از نظر ارزش‌گذاری و زهرایی بودن کجا هستیم و به این جمله حضرت آقا توجه کنیم که می فرمایند فرهنگ عین هوای کشور است.

وی درباره انتخاب پوشش چادر برای خود اظهار کرده است: بسیاری از افراد از من می پرسند چگونه یک شبه چرخیده ام(چنان‌چه فامیلی بنده هم به گونه ای است که به آنها اجازه طبع شاعری می دهد) در پاسخ به این افراد گفته و می گویم من 12 سال است که به حجاب چادر معتقد بوده ام و خانواده ای دارم که اغلب در رشته الهیات تحصیل کرده اند،‌ تنها امروز ظاهرم با چادر شبیه درونم شده است.

وی در ادامه با اشاره به مطالعات،‌ تحقیقات و سفرهایی که در زمینه اعتقادات خود انجام داده است،‌ گفت: سفرهای زیادی به خارج از کشور داشتم و عرفان‌ها و عقاید متفاوت را مورد مطالعه قرار داده و مستندسازی کرده ام که درطی این مسیر بارها به من پیشنهاد حضور در فیلم‌های اروپایی و یا در سفرم به هند پیشنهاد بازی در یک فیلم بالیوودی شد که من آن‌ها را رد کردم.

Elham-Charkhandeh-saham-news

چرخنده درادامه اظهار داشت: زمانی که به خارج از کشور سفر کردم برج میلادی وجود نداشت و وقتی برگشتم درکنار تغییرات جدید شهر مثل ساخت برج میلاد شاهد دختران و زنانی بودم که مبدل به یک چهره عروسکی شده بودند. این درحالی است که ما تصور می‌کنیم درخارج از کشور آرامش بسیاری وجود دارد درحالی که در واقعیت آن‌ها از زن با عفت و مرد با غیرت ایرانی هراس دارند.

Elham-Charkhandeh-saham-news

این بازیگر تلوزیون درادامه مشکل اساسی خود را در این راه«شک و شوک» مردم عنوان کرد و مدعی شد: بعضی افراد به تغییر من شک دارند و برخی دیگر در شوک هستند اما من می گویم که هم اکنون با دو پسرم زندگی می‌کنم و عکس‌های شخصی که درشبکه‌های اجتماعی و از رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود عکس‌های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آن‌ها با خریدن همسر من به این عکس‌ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم.

اما پس از انتشار این سخنان «فرشید نوابی» همسر دوم و سابق الهام چرخنده به سخنان وی واکنش تندی نشان داد. وی در یادداشتی که برای وب‌سایت پارسینه ارسال کرده نوشته است:

در رابطه با مطلبی که دیروز درکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بنا به اظهارات همسرسابقم بیان گردیده علی‌رغم عدم تمایل به هیچ توضیحی درمورد ایشان تاکنون چون شائبه ی اتهامی به بنده وارد شده ذکر چند نکته را جهت تنویر افکارعمومی و دفاع از حقوق تنها فرزندم برخود لازم می دانم:

Elham-Charkhandeh-saham-news

1- درارتباط با عکس‌های منتشره از ایشان و اتهام خریدن بنده توسط رسانه‌های بیگانه امیدوارم منظورشان همسراول‌شان بوده باشد و اگر هم منظور بنده بوده صراحتا بفرمایند تا توضیحات لازم به محضر مردم شریف ایران داده شود والبته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ می‌دانم.

2- حضانت تنها پسر من ارسطو، مطابق رای دادگاه و خواسته ایشان به بنده داده شده واکنون پسرم با من زندگی می‌کند و گه گاه به مدت 24 ساعت فرزندم را ملاقات می‌کنند و به هیچ عنوان نه حالا و نه هیچ وقت پسرم با ایشان زندگی نکرده و نخواهد کرد.

3- فقط خواستم از سازندگان برج میلاد به خاطر سرعت عمل‌شان درساخت این پروژه عظیم تشکر کنم که درطول یک‌سال و نیم که ما درکشور مالزی از سال 88 تا 90 زندگی می‌کردیم این برج مرتفع را ساخته اند وهمین‌طور سینمای بالیوود که علی‌رغم این‌که هرگز سفری به هند نداشتیم از وجود ایشان در پروژه های خود محروم شدند وخداوند اگاه به سر خفیه است.