همایش فصلی شورای نگهبان به محلی برای عقده گشایی تبدیل شد

Mahmoud-nabavian-saham-news
همایش فصلی شورای نگهبان با سخنرانی یک عضو ارشد «جبهه پایداری» به محلی برای حمله به میرحسین موسوی، مهدی کروبی، محمد خاتمی، اکبر هاشمی رفسنجانی و اصلاح‌طلبان تبدیل شد.

به گزارش سحام به نقل از دیگربان، محمود نبویان، عضو «جبهه پایداری» به عنوان یکی از سخنرانان این همایش دراظهاراتی صریح حملات، انتقاد‌ها و ادعا‌‌های تازه‌ای علیه رقبای سیاسی محافظه‌کاران تندرو مطرح کرد.

نبویان ادعا کرده «سران فتنه» سال ۱۳۸۸ قانون اساسی جدیدی نوشته بودند که درهیچ یک از بند‌های آن نامی از اسلام نبود و هدف نهایی‌اش «براندازی نظام» بود!

وی دراین جلسه اعلام کرده محمد خاتمی چهارنفر را واسطه کرده بود با علی خامنه‌ای در بیمارستان ملاقات کند که رهبر نیز در پاسخ گفته بود خاتمی را «باغی» می‌داند.

نبویان درادامه سخنان خود محمد خاتمی را یکی از «سران فتنه» نامیده که در سال ۸۸ با «آگاهی کامل» و با هدف «براندازی نظام» نقش‌آفرینی می‌کرد.

این نماینده مجلس دربخش دیگری از سخنرانی خود به بررسی عملکرد دولت‌های اکبرهاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی پرداخته و انتقاد‌های تندی متوجه آنها کرده است.

وی افزوده دراین دولت‌ها به خصوص دولت خاتمی، رهبر جمهوری اسلامی تا جایی تحت فشار قرار گرفت که در یک سخنرانی اعلام کرد اگر فشار‌ها زیاد شود، ایران را «کربلا» خواهد کرد.

این روحانی محافظه‌کار قتل‌های زنجیره‌ای رخ داده در دوران خاتمی را پروژه اصلاح‌طلبان برای زدن علی خامنه‌ای دانسته است.

سخنران صریح محمود نبویان علیه اصلاح‌طلبان درهمایش فصلی شورای نگهبان می‌تواند نشانه روشنی از ردصلاحیت نامزد‌های اصلاح‌طلب در انتخابات آتی مجلس باشد.